Wpis z mikrobloga

KAWĘ I MELONA, KTÓRE KOSZTOWAŁY 6 DOLARÓW


@BELM0ND0: W Wenezueli kawa i melon kosztują aż 6 dolców!? To nie jest czasem jeden z tych biednych krajów, gdzie wszystko powinno być tanie? xD No #!$%@?, to jest chyba drożej niż w UK.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@rskkk: Bez żadnego hejtu na Bartka, bo wiadomo, swój wiek ma, na swój wygląda. I jestem ciekawa co ruszyło u Kisbell, bo panna dosyć wysoko się wspina w tych wszystkich konkursach miss. Być może w rzeczywistości nie była tak irytująca w filmach. Wydawała się być próżną, prostą dziewczynę żyjącą pod instagram i tak, jakby chciała być sławna dlatego, że jest sławna.
  • Odpowiedz
@Twinkle e tam dupa dala mu zakisic bo Europejczyk trochę postawił dobrego żarcia , poratowal nawet babkę od niej jak do apteki jechali ufundowal parę biletów do Europy czy do Chile i zostawił. Tak to widzę hehe każda strona skorzystała. Ps zauważyliście że zawsze ma przewodniczki i to nie byle jakie ?( ͡º ͜ʖ͡º)( ͡º ͜ʖ͡º)( ͡º ͜ʖ͡
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Andrewski: Myślę, że Ona raczej problemów z pieniędzmi nie miała, bo miała zagraniczne kontrakty. Bardziej bym się spodziewała próby sponsoringu jej biednej rodziny, przemycania leków, ale Bartek jest takim facetem, że zrobiłby to bez "nagrody" w postaci związku. No nie nam oceniać, to ich sprawa.
Bartek dla Laury to bliżej by pasowało sugar daddy. Ona jest super młodziutka. _tekst_
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@c1nu: Daj time stamp, wydaje mi się, że to był żart, bo na insta robiła kiedyś ankietę "ile myślicie że mam lat", jak napisałam 19 to odpisała, że mniej.
  • Odpowiedz
@Patey: zawsze kisnalem jak jezdzili gdzies razem, a ta tylko w komorke i w komorke. No kufa. Dramat. Jakby jej zabrali telefon to by pewnie umarla pewnie xD ()
  • Odpowiedz