Wpis z mikrobloga

#rozowepaski #logikaniebieskichpaskow #lozasamcow #p0lak #afera #seks #dziewczynybeztabu #chlopakibeztabu #zwiazki #niebieskiepaski #hipokryzja

SPRZĘT MI ODPADŁ !!

Panowie i Panie, jest problem..

Przez cale zycie cierpialem na nadwrazliwosc(?chyba tak sie pisze?) peniska. Juz za dzieciaka mialem lekarza odnosnie stulejkki, obeszło się bez operacji, dostawaalem jakas masc ktorej zaden UROLOG nie chce mi wypisac (twierdza ze nie istnieje). Powiem wam, ze mi matka zawsze nakładała na nieosłonięta czesc peniska, gdyz wowczas mialem moze 6 lat. Bylo to dla mnie ogromnym cierpieniem, normalnie krzyczalem i zwijalem sie, jak opętany. Z czasem jednak stalo sie to przyjemne - tutaj sprostuje, po prostu nie bolalo. Ale czas swoje zrobil, po masci nie kontynuowalem tego i wraz z rzadkim stosowaniem czynnosci higienicznych poszlo to sie #!$%@?. Spowrotem jak zaczalem sie itneresowac penisem, mialem jakies 15 lat i juz wtedy mnie bolal, ale udalo sie - snajper trafil do celu, cel zostal zatopiony. Nie raz nie dwa, godzinami, dniami, tygodniami - w bólu, ale i przyjemnosci - zem uprawial sexik.


Wszystko okej, tylko teraz taka sprawa, jestem znowu prawiczkiem od ponad 4 miesiecy (poprzedni temat, depersja i takie tam dyrdymały). W zasadzie kiedy juz bylem pewny ze sie przyzwyczailem, nagle zaczelo bolec mocniej. Dzisiaj?

Chuchnięcie sprawia mi uczucie moze nie bólu, ale dosc sporego dyskomfortu, dotknięcie powoduje zgon. Penis jak wygldal tak wyglada, widzialo go 4 dermatologow, kazdy ale to kazdy chce mi przyciac więzidelko - okej, ale tylko 1 mi powiedzial, ze jesli sie nie ogarne z tym bólem to nie zrobi mi operacji bo wkucie igly mnie zabije.

Mam wiec do was pytanie, czy ktos cierpial na nadwrazliwosc? Jak temu zapobiec? licze raczej na rady osoby ktore sie z tym spotkaly lub studiuja wiedze na ten temat. Jak sie przyzwyczaic do dotyku?? to wina masturbacji?? masturbuje sie kiedy przyjaciel ma wlozony skafander na sobie.

JEST MI TO CHOLERNIE POTRZEBNE, mam na to tydzien, max dwa. Jesli nie przyzwyczaje go do dotyku, przegram z ZYCIEM!!


http://www.podrywaj.org/forum/sprzet_mi_odpadl