Wpis z mikrobloga

#rozowepaski #logikaniebieskichpaskow #lozasamcow #p0lak #afera #seks #dziewczynybeztabu #chlopakibeztabu

Nie lubi zbyt często sexu

Jak sprawić żeby kobieta miała częściej ochote na sex? Jestem od 2 miesiecy z kobietą, przed pierwszym razem nie miała żadnych oporów, myślałem że bedzie już tak zawsze ale jak już sprawa przybrała formę poważnego związku to często zdarza mi się sytuacja że ona nie ma ochoty bo albo jest zestresowana egzaminem, albo padnięta po pracy itd. W tych sytuacjach stosuję metody opisane przez Gracjana w podstawach. Zawsze przynoszą skutek ale jest to sex bardziej wymuszony a ona mi daje bo wręcz boi się ze bede na nią zły. A nie chciałbym zeby tak sprawa wyglądała bo chciałbym zeby jej też było dobrze. Jest to typ raczej grzecznej dziewczyny (choć jak już jest sex to potrafi fajnie sie bzykać) ale np. wogole nie kręcą ją sprośne teksty (wręcz ją oburzają). Ma dosyć duże kompleksy ( poprzedni facet rzucił ją bo stwierdził ze jest za gruba (a wcale nie jest)). Co do samego sexu raczej jej się podoba, wprawdzie nigdy nie jęczała w niebogłosy ale z jej reakcji widać ze jej się podoba co mi zreszta wiele razy powiedziała. I jeszcze jedno pytanie- czy jest ryzyko że stosowanie metod gracjana na opór kobiety przed sexem przyczyni się do tego że kobieta zacznie myśleć o mnie że zależy mi tylko na sexie (choć tak nie jest bo jestem w niej bardzo zakochany, szanuję ją i bardzo mi na niej zależy)?


http://www.podrywaj.org/forum/nie_lubi_zbyt_czesto_sexu
  • 1