Wpis z mikrobloga

#rozowepaski #logikaniebieskichpaskow #lozasamcow #p0lak #afera #seks #dziewczynybeztabu #chlopakibeztabu

Dziwne zachowanie kobiety

Cześć...

Piszę do Was bo mam problem. Czytając sporo tematów zauważyłem, że nie raz opisywaliście ciężkie przypadki kobiet i tak pomyślałem, że może znajdą się jakieś osoby które pomogą mi zinterpretować to zachowanie.

Na początku zaznaczę, że kobiet w swoim życiu miałem bardzo dużo i doświadczenie z przeróżnymi przypadkami. Jestem dobrym i uważnym obserwatorem, a intuicja zwykle mnie nie zawodzi.


Poznałem jakieś 2 miesiące temu kobietę. Niezwykle piękna dziewczyna. Bardzo spokojna i ułożona. Jest to kobieta głęboko wierząca i praktykująca. W zasadzie przez te dwa miesiące zero przekleństw, zero ST i masa samych pozytywnych zachowań. Mógłbym rzec, że jak na nią patrze to jeśli chodzi o takie kobiece dobro, nikogo lepszego nie spotkałem. Dziewczyna nie ma sobie nic cwaniactwa, nie jest też jakaś przebojowa, ale ogarnia dużo. Nie jest to idealizowanie, bardziej opisuje jej taką wewnętrzną dobroć zahaczającą poniekąd nawet o naiwność.

Kobieta ta świetnie się ubiera, dba o siebie, rozwija się, lubi się napić. Lubi pójść potańczyć i spędza czas aktywnie.

Niestety w jej życiu działo się sporo. Ojciec pił, robił awantury itd....Jak była mała przeżyła rozwód rodziców. Wyjechała z siostrą i matką z rodzinnego miasta do Krk żeby tu ogarniać życie. Nie znam jeszcze głębszych szczegółów jej przeszłości, bo nie doszliśmy do tego etapu.

Sex już był. Dziewczyna czekała z tym długo bo zwyczajnie się mnie bała. Ja to uszanowałem, aczkolwiek postanowiłem użyć trochę swoich metod i poszło.


Problem tkwi w 2 rzeczach. Dziewczyna ma 28 lat, już kogoś tam wcześniej miała. Jednak kochając się z nią naprawdę się wystraszyłem. Ona leży jak kłoda, zachowuje się bardzo dziwnie. Widzę że chce tego sexu, ale boi się każdego mojego ruchu. Naprawdę boi się złapać mojego ku...do ręki. Dziewczyna uprawia sporty, biega tańczy, a każdy jej ruch w łóżku jest jakby antypłynny. Nie wie gdzie się odwrócić, nie wie nic. I cały czas się wszystkiego boi i mnie obserwuje.

Druga sprawa że niby jest otwarta, uwielbia się przytulać. Chce żebym był blisko, ale jakoś nie potrafi tego powiedzieć. Raczej ja aranżuje te emocje, przytulanie itd...Jak już ją przytulę to tak jakby nie chciała wyjść z moich ramion. Wtedy się bardzo cieszy, ale jej to jakby nie przychodzi naturalnie. Tak jakby było dla niej to coś nowego.

Kiedy ja się kładę nago to ona w pełnym ubraniu i leży tak dopóki jej nie powiem żeby się rozebrała.

Dziwnie to zabrzmi, ale mam obawy o jakieś akcje z przeszłości. Zastanawiam się czy ktoś jej nie zrobił krzywdy, a nie rozmawiałem jeszcze z nią na ten temat, bo nie było możliwości i zupełnie nie wiem od czego zacząć.


Zastanawiałem się na początku czy nie jest dziewicą. Może np jeden partner jest przyczyną jakiegoś braku doświadczenia. Jednak takie laski już przewijały się w moim życiu i zachowywały się zupełnie inaczej. Ona potrafi odwrócić wzrok jak przy niej dochodzę. Tak jakby się tego bała. Nie mam problemu ze swoją atrakcyjnością, wiec nie sądzę żeby robiła ze mną coś na siłę. Po za tym ten początkowy sex i tak byłby inny.....

Na kolejne nasze zbliżenia pozytywnie reagowała i przez weekend kochaliśmy się kilka razy. Jednak ona cały czas reagowała podobnie, takie maksymalne zawstydzenie wszystkim. Ciało ma piękne, nie wyczuwam kompleksów.

Będę z nią o tym rozmawiał w najbliższy weekend. Ogólnie jak to ma tak wyglądać to nie wiem jak to będzie.....

Jest to pierwszy taki przypadek w moim życiu. Ja wiem, że czasem mówi się, że laska jest drętwa itp. Jednak ja tu dostrzegam coś innego. Mieliście podobne doświadczenia i czy to może być np jakieś traumatyczne doświadczenie z przeszłości? Nie wiem, próba gwałtu, wykorzystywanie seksualne, molestowanie?....Czy zwyczajnie brak seksualnego obycia???


http://www.podrywaj.org/forum/dziwne_zachowanie_kobiety_1
  • Odpowiedz