Wpis z mikrobloga

@Brzytwa_Ockhama: #!$%@?ąc od wszelkich kwestii, że tak to ujmę, czysto "kulturowych", to jednak jest znacznie mniej prawdopodobne, że kobieta która przedtem miała dwudziestu innych, zostanie akurat z tym dwudziestym pierwszym. Także branie się za taką jest po prostu nierozsądne.
  • Odpowiedz
#!$%@?ąc od wszelkich kwestii, że tak to ujmę, czysto "kulturowych", to jednak jest znacznie mniej prawdopodobne, że kobieta która przedtem miała dwudziestu innych, zostanie akurat z tym dwudziestym pierwszym. Także branie się za taką jest po prostu nierozsądne.


@Papinian: Pewnie, że tak
  • Odpowiedz
Zawsze mam beke z takich typów, pierw mówią to vo że miała X partnerów, przynajmniej nie będzie kłodą w łóżku.


@Helsantonio_Montes: XDDD Przecież to i tak zależy od kobiety. Mogla mieć 20 mężczyzn a wciąż będzie niedoświadczona bo oślepieni faceci jej blaskiem nóg będą dawali jej kasę za wiadomo co. Nie Tędy droga dzieci.
  • Odpowiedz
@UrbanNaszPan: Znacznie mniejsza szansa na zarażenie się chorobami wenerycznymi (piszę "mniejsza", bo część z nich można złapać w sposób inny niż przez stosunek), ponadto - a może przede wszystkim - może to być oznaką, że jest w stanie kontrolować swoje żądze, a to dobrze świadczy o człowieku.
  • Odpowiedz
Dzięki edukacji seksualnej, przelotnym r u c h a ń s k u czy rozwiązłości może i taka dziewczyna nauczy się "nie być kłodą", ale oduczy się kochać. Mężczyźni biorą jakieś szony za kobiety a potem "chlip chlip baby to tylko o kasie myślą", "chlip chlip mirku nie żeń się olej tę karynę", "chlip chlip wychowuję nie swoje dzieci".


@PanFizyk:

edukacja seksualna
  • Odpowiedz
@Papinian: po tym jak zobaczyłem badania że osoby o poglądach prawicowych są statystycznie głupsze od lewicowców, poczym znalazłem inne badania które mówiły to samo tylko na odwrót, nie ufam statystyce za grosz i uważam ją za najgorszą #!$%@?ę z nauk matematycznych.
  • Odpowiedz
@UrbanNaszPan: Gdybyś znalazł taką i udałoby ci się z nią zbudować zdrowy związek to byś zrozumiał i nie jestem tu żadnym stulejarzem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie bez powodu w każdej cywilizacji, poza może niektórymi dzikimi plemionami Amazonii i Oceanii, występował kult dziewictwa.

A statystyki nie obrażaj, odróżniaj statystykę od wniosków ze statystyki i metodologii samego badania.
  • Odpowiedz
@PanFizyk: to mi nie grozi na szczęście bo dzięki doświadczeniom zawodowym, uczelnianym i szkolnym uważam kobiety za coś nieznacznie ewolucyjnie wyższego od gołębia. I to obojętnie czy dziewice czy nie, kobiety jako takie nie posiadają rozumu i godności człowieka.

A statystyki nie obrażam. Zrobił to za mnie mój wykładowca który miał nas tego uczyć. Właściwie go zacytowałem.
  • Odpowiedz