Wpis z mikrobloga

@jeerrry: no niby koniec stadionów w innych miastach, nie ma tego w tym artykule, ale chyba było coś gadane, że na to pozwolą, o ile klub zobowiąże się dostosować swój stadion jak najszybciej do wymogów ekstraklasy, czyli awansowali, powiedzmy, że przez pół sezonu pograją w Sosnowcu, a na wiosnę stadion w Częstochowie będzie spełniał wymogi, bo tak patrząc na 1 ligę top tak naprawdę nie wszystkie spełniają wymogi, łatwiej ma ŁKS,
@jeerrry: patrząc na styl w jakim wygrają ligę chyba można zrobić wyjątek? tym bardziej, że stadion w Częstochowie będzie zmodernizowany w możliwie jak najszybszym terminie.
łatwiej ma ŁKS, w razie awansu będzie grał na Widzewie


@nightrain: serio? Wierzyć mi się nie chce, aby to było możliwe.

Awans jakiejkolwiek innej drużyny, niż Rakowa i ŁKS'u, byłby bardzo ze szkodą dla Ekstraklasy, niski poziom ma 1 liga w tym sezonie.
@Pete1: no, to by pewnie zależało od Widzewa czy się zgodzą, osobiście sobie nie wyobrażam by Wisła i Cracovia miały jeden stadion, ale San Siro czy Stadio Olimpico, pokazują, że dwa kluby co lekko mówiąc się nienawidzą, mogą grać na jednym stadionie
@nightrain: mi się wydaje, że tego nie chciałby ani Widzew, ani ŁKS, ani miasto.

Rozmawiałem ostatnio ze znajomym Widzewiakiem i mówiłem mu, że ŁKS i Raków powinni sobie wybudować wspólny stadion w połowie drogi pomiędzy Łodzią i Częstochową, to były oczywiście żarty, ale nie poprawił mnie, że jest temat grania ŁKS'u na stadionie Widzewa. To raczej science fiction.