Wpis z mikrobloga

Jaki ten #origin jest z-----y. Chciałem zrobić kopię plików gry, aby po formacie nie ściągać od nowa 80Gb. Zrobiłem tak jak wsparcie origin kazało, czyli kliknąłem na przenieś grę. I ten gówniany launcher zamiast skopiować pliki to usunął oryginalne pliki i skopiował je do nowej lokalizacji XD. Teraz nie wiem jak te pliki przywrócić bo cały czas włącza się naprawianie ploków gry i od nowa trzeba dociągnąć 80 giga.

#pcmasterrace #pc #grygry #origincwel
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@sops: No nie działa. Cały czas w dalszym ciągu trwa proces przeniesienia gry. Po usunięciu oryginalnych plików launcher od nowa ściąga całą grę. Nie mogę tego procesu nawet zatrzymać bo origin nie chce się zamknąć. Muszę na siłę zamknąć proces w menedżerze.
  • Odpowiedz
@sops: Teoretycznie powinno się kliknąć na znajdź grę w bibliotece origin. Ale nie mogę tego zrobić bo launcher nie zakończył procesu przeniesienia i chce od nowa wszytko ściągnąć.

Format chciałem zrobić za dwa dni. Myślałem że przeniesie mi pliki na inny dysk i stare zachowa (,)
  • Odpowiedz
@sops: Nie mam już cierpliwości do tego gówna. Odinstalowałem origin, zainstalowałem ponownie. Po zalogowaniu się i wybraniu opcji znajdź grę na kafelku powinno mi przyjąć pliki, ale tego nie robi i proces lokalizacji danych gry ściąga całość czyli 80 giga.
  • Odpowiedz
  • 1
@sops Od nowa zainstalowałem launcher. Zacząłem pobieranie gry, zatrzymałem. Zamknąłem origin, skopiowałm wszystkie pliki do pobieranej lokalizacji i po właczeniu origin wznowiłem. Origin sprawdził pliki i ukończył pobieranie. Mogłem tak zrobić od razu, a nie wierzyć ich supportowi. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz