Wpis z mikrobloga

#cineqemigruje

Co tam Mirasy? Piątek, niby wolne, a i tak będę robił na weekend. Miałem dzisiaj fotki wstawić z wczorajszego szwędania się po centrum, no ale nie mam dostępu do aparatu. Tak więc przygotujcie się na trochę czytania.

Na wstępie chciałbym poinformować ostatnich hejterów, że nie można siedzieć w Polsce, narzekać i nic nie zrobić. Nie da się tu przyjechać na gotowe, no chyba, że chce ktoś pracować w obozie pracy. Możecie też założyć swojego taga i tam opisywać jak to jadacie w restauracjach, w Londynie, bo z puszki nie przystoi w pierwszych dniach.

No o tyle oficjalnie, a teraz już mniej:

Co ten Cineczeq to chyba ja nawet tak. Wczoraj podpisałem umowę, bo w końcu doniosłem ksero dowodu osobistego, a dzisiaj złożyłem wypowiedzenie. Oczywiście wszystko uzgodnione wcześniej z szefem. Mamy dwutygodniowy okres wypowiedzenia, tak więc od dzisiaj pracuję 14 dni. Potem nastąpi kolejny przewrót i kolejny raz będę szukał roboty, jednakże już mm jako-takie obeznanie, mimo krótkiego okresu, jaki tu jestem. Tak więc:

#cineqodlicza 14

Temat numeru #halal.

Osoby ze znalezisk o tym jakie to jest okrutne polecam spróbowanie protestów w UK. My przynajmniej tego mięsa nie jemy, a tu jest *dosłownie** na każdym skrzyżowaniu butcher shop halal. Powiem więcej są jeszcze bary których jest od groma, reklamujące wielkim napisem halal.

Widziałem tu sporo podrób KFC, typu MFC, GFC (Great Fired Chicken). No i hitem oczywiście jest ten, przez który przejeżdżam do pracy. HFC czyli Halal Fired Chicken. Więc lewaki, idźcie walczyć z muslimami z UK.


Coś dla fanów tenisa.

Czytając rano gazetę na 6 stron o Wimbledonie o meczu polaków była wstawka 2x5 cm, a reszta to zachwycanie się jakimś Anglikiem. No ale do przesady, co je, co robił, co powiedział. No i to wszystko na 6 stron. Inna gazeta zaś miała wywalone na ten wielki turniej i praktyczni nic nie napisała, a w sporcie było jedynie o rugby.

Ciekawostka:

Londyn to światowe centrum emigracji gejów.

No i na koniec #rankingi #colepsze

#zubrzuk >>>>>>>>> #zubrzpolski
  • 3