Wpis z mikrobloga

@Recart123 tak wlasnie pomyslałam, wiec Ci tego oszczedze. bo nie mam zadnego celu w ublizaniu jakiemus randomowi z internetu. Chcesz sobie zyc w swojej piwniczce, to zyj. Ale zamiast narzekac wzialbys sie za siebie i cos zrobil ze swoim zyciem zamiast obrazac kobiety, ktorych nawet w najmniejszym stopniu nie znasz.
  • Odpowiedz
@Holisticway i nie chcę poznawać jak widzę że dla sporej grupy kobiet wolność to 3 hinduskie penisy w swojej cipie w wieku 15 lat, a szczyt osiągnięć to dawanie dupy chłopowi bo jeździ nowym mercedesem w coupe (a z resztą u mnie w szkole 90% dziewczyn idzie wyrwać nawet na lanosa)
  • Odpowiedz
@Recart123 to naprawde Ci wspolczuje takich doswiadczen. ale to nie jest powod, zeby od razu wszystkie kobiety mierzyc jedna miara. nie popieram tego, ze 15 latki ruchaja sie jak dzikie kuny w agrescie, bo to zdecydowanie za wczesnie. Ale skoro taki jest ich wybor, to co mi do tego? Wiesz na czym polega dojrzalosc emocjonalna? Miedzy innymi na tym, ze ma sie swiadomosc tego, ze ludzie sa rozni, maja rozne podejscie
  • Odpowiedz