Wpis z mikrobloga

Niestety bądź stety w takich programach na żywo, które są emitowane w TV powinni bardziej z rozwagą dobierać uczestników. Taki Kuba czy Oleh - ich zachowanie jest poniżej wszelkiej krytyki. Wydzieranie się jak nastolatkowie fikający do innych "#!$%@?ć ulane #!$%@?!" czy też rasistowskie teksty są po prostu żenujące. Igor w sumie to samo, chociaż jeszcze dwa tygodnie temu uważałam, że jest jaki jest ale mimo wszystko wydaje się w miarę rozumny i z dość wysoką kulturą osobistą. Obecnie totalnie zmieniłam o nim zdanie. Zamiast wpuszczać do domu takich dzbanów jak Kuba czy też Angelika powinni wpuścić kogoś starszego, pokroju Radka. On jest idealnym przykładem na to, że nawet jak się jest starszym gościem mającym te cztery dychy na karku można być wyluzowanym. Takich ludzi się fajnie ogląda. Te zachowania od wczoraj po odpadnięciu Łukasza (którego swoją drogą również nie lubiłam) są tak czy siak są godne pożałowania. Dziękuję za uwagę.
#bigbrother
  • 10
To ogląda mnóstwo ludzi, po co demoralizować jeszcze bardziej społeczeństwo?


@gotowanawszystko: prychłem. Osoby mające jakikolwiek szacunek do siebie tego nie oglądają, więc i demoralizować nie ma co.
Co do szacunku między uczestnikami to nie oszukujmy się, jeden drugiego by w łyżce wody utopił. No chyba że ty jedna z tych co myśli iż weganka poszła do bb, gości na wesele szukać
@gotowanawszystko: #!$%@?, ale zwroc uwage na prostą rzecz, onj sa tutaj juz 6 tygodni, spojrz na ich zachowanie teraz a kiedys - jest inne bo zaczynają sie oswajac z grupą i kamerami a Ty #!$%@? cos o rozwadze w dobieraniu uczestników, to normalne, ze dopiero pod koniec będą w pelni sobą
@kasperski113: nie da się przez 24 na dobę udawać. Każdy z nich jest sobą. Inni mogli być przez pierwsze parę dni. Mówiąc o Igorze że zmieniam o nim zdanie odnoszę się do wczorajszego i dzisiejszego zachowania. A na zachowanie jednej osoby ma wpływ druga odoba, oczywiście tylko wtedy kiedy nie ma własnego mózgu. Także twierdzę że na jego zachowanie czy też Oleha spory wpływ ma Kuba.