Wpis z mikrobloga

ale mnie #!$%@? ta różnica jak się wejdzie na reddit got i na wykop got xDDDDDDDD
chyba w żadnym kraju nie ma większego bólu dupy i narzekactwa niż w bolsce


#got #graotron
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ActiveekHere: Ja to po prostu myślałem, że Nocny Król #!$%@? prawie całe Westeros zanim ostatecznie go jakoś pokonają a tu ginie w pierwszej bitwie i pewnie za parę lat nikt nie będzie o takiej lokalnej potyczce pamiętał. Takie pyrrusowe zwycięstwo gdzie większość bohaterów ginie i większość świata trzeba odbudowywać, a tu zrobili sobie z niego żart.
  • Odpowiedz
@OverEmotional: jestem rozczarowany, że tak mało głównych postaci zginęło i że nocny król został tak szybko ukatrupiony, ale akurat sposób w jaki to się odbyło był spoko, poza tym odcinek reżysersko i pod względem widowiska majstersztyk. A po ostatnich 2 sezonach i 2 odcinkach więcej się od fabuły nie spodziewałem, ja już byłem mentalnie przygotowany, że historię #!$%@?ą, więc bawiłem się świetnie
  • Odpowiedz
@ActiveekHere: na reddicie udzielaja sie takie same zjeby jak te co nagrywaja i sa pokazywane w filmach typu "Battle of bastards reaction video" fanboje i pajace ktorzy by sie cieszyli gdyby nagle sie okazalo ze nk wskrzesil polowe ludzi jako zombie a jon i danka dzieki mocy milosci ich odczarowali w normalnych ludziXDDDD
  • Odpowiedz
@ActiveekHere: akurat z tego co widzę to na reddicie narzekają właśnie na nielogiczności tego odcinka i odejście od założeń RR.Martina. Całe jego budowanie świata i wątków można wywalić do kosza w tym momencie
  • Odpowiedz
@ActiveekHere: ale głupoty piszesz, na reddicie również jest dużo narzekania na ten odcinek. Nie wiem jak ty go przeglądasz. Plus, ten odcinek podejmuje wiele naprawdę wątpliwych decyzji, które mogą nie przypaść sporej części ludzi do gustu, naprawdę nie trzeba być "POLAKIEM", żeby niektóre rzeczy się nie podobały.
  • Odpowiedz
naprawdę nie trzeba być "POLAKIEM", żeby niektóre rzeczy się nie podobały.


@Jukebox: wiadomo że są ludzie którym się pewne rzeczy nie podobają i bardzo słusznie z ich strony ale takiego wylewania gówna jak na wykopie to nie ma nigdzie
  • Odpowiedz