Wpis z mikrobloga

Rok 2019, wykopki przejmują się z iloma facetami spała jakaś losowa laska z internetu XD
pomijam to pisanie o zdradach, bo od tego się zaczęło i piętnowanie takich zachowań jest w porządku, ale potem jak zawsze przegrywi i spermiarze zaczęli płakać, że "głupie polki wszystkim dają a mi żadna" - bo właśnie takim myśleniem były podszyte wasze akcje z wypominaniem ilu facetów miała jakaś typiara ( ͡° ͜ʖ ͡°) nawet nie próbujcie się z tym kłócić.

#dziewczynybeztabu #shitwykopdoes
  • 10
  • Odpowiedz
@Selva:
od 10 lat tu siedzę, ale od jakiegoś roku coraz rzadziej zaglądam bo tylko się #!$%@? jaka to bańka informacyjna dla kretynów i spermiarzy. I jest mi trochę smutno, bo kiedyś dało się tu przynajmniej podyskutować bez zostania obrzuconym gównem za każdą próbę dyskusji.
I właśnie takie komenty jak twój to część problemu
  • Odpowiedz
@Selva: No bo było, fajnie się ukryć za śmiesznym memem zamiast spojrzeć na fakty, że wykop stał się bańką polskiego alt-right. Pomimo treści z obu stron barykady, to prawicowe tutaj zdecydowanie dominują i dodaktowo gdyby nie niektóre punkty regulaminu, to mielibyśmy tutaj szambo pokroju vi i karachana.
No ale łatwiej napisać "kwiii kiedyś to było", bo jesteś kolejnym może i dorosłym, ale wciąż dzieciakiem który potrafi się jedynie ukryć za
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@justbreathe: nadal nie rozumiem co Cie tutaj trzyma xD? Skoro Ci nie pasuje to usuń konto i nie płacz, no logiczne. Mi akurat odpowiada tutejszy klimat, aferki i to wszystko więc... Jestem
  • Odpowiedz
@Selva: No i zajebiście ale zauważ, że ja ci nie mówię że masz #!$%@?ć i sam sobie wymyśliłeś, że mnie tu być nie powinno. Mam coraz więcej poblokowanych tagów przez gówniane treści, zostałem tu praktycznie tylko po śmieszne pierdoły i nieliczne ciekawostki jakie się pojawiają raz na ruski rok.
Jak Tobie nie pasuje to co mówię to mnie daj na czarną xD Zajebista logika ziomek.
  • Odpowiedz