Wpis z mikrobloga

@Onlydzban: idź się poucz czegoś albo pobiegać czy na spacer chociaż. odpuść sobie już te dziecinne zagrywki z wyzwiskami, jakimiś tłumaczeniami co i kiedy byś zrobił, instruowanie mnie co mogę a czego nie mogę bo naprawdę niepotrzebnie się produkujesz i palce męczysz klikając te literki.
@GrindujTopy: @arturek9lol: jestem tutaj 17h, fajnie ze jak narazie nie spotkałem dwie nornalne osoby :/, a reszta to same samce alfa co nie szanują kobiet, a potem dziwia sie ze sa zdradzani :/ to przykre. Ja rozumiem, ze wam jest przykrl ze nikogo nie ruchacie, ale zmiencie nastawienie, zacznijcie traktować kobiety z szacunkiem a będziecie wy też szanowani :). Bo jak narazie to po waszych wpisach mogę stwierdzić, że dla
@Onlydzban: już pisałem żebyś się nie produkował, na nic twe trudy bo każdy leje ciepłym moczem na te dramatyczne wypociny. najpierw wyzwiska, teraz wycieczki osobiste i jakieś teorie spiskowe XD idź na te grupy fb wspierać p0lki, tutaj nie znajdziesz nikogo kto cię poprze. :)
@GrindujTopy: na was wykopki kazdy leje ciepłym moczem xDDDDDDDDDD. Ja tu nie szukam nikogo kto mnie poprze tylko z was sie posmiac. Od dawna sie mowilo, zw jestescie spermiarzami i dzbanami, alw nigdy nie miałem z wami doczynienia. Przyszedlem, sprawdziłem, moge potwierdzić, potrzebny wam psycholog
@Onlydzban: hahaahahahahahahahahahahahahahaha! ale jesteś zabawny. idź już serio bo mnie brzuch rozboli, będę musiał poprosić kobietę aby wymasowała.
na nikim się nie wyżywam, masz jakieś podstawy aby tak twierdzić czy wyssałeś to sobie z palca ubrudzonego nasieniem po masturbacji? :)
a co do tego czy mnie żadna inteligentna laska jak to nazwałeś nie zechce... mam kobietę wykształconą, która zarabia w miesiąc tyle co ty odłożysz przez cały rok. skończ już się
@GrindujTopy: ale praca dzieci jest nielegalna, więc ja bym uważał z tą jej pracą. Wyzywasz sie psychicznie niszczac grupe ludziom, którzy otrzymują na nkej pomoc. Fajnie, więc najpierw drzesz ryja, ze loszki to c00rvy a potem, MOJA JEST INTELYGENTNA XD hipokryzja
@Onlydzban: nie znam twego wieku ale obstawiam, że starsza od ciebie jest. nie wyżywam się na nikim, nie przyczyniłem się w najmniejszym stopniu do rozpadu tamtej grupy. osoby, które szukają pomocy na takiej grupce są raczej niezbyt dojrzałe...
jak już mnie chcesz cytować to nie zmyślaj przynajmniej młody. daj screena gdzie tak napisałem jak mi tu zarzucasz.
@GrindujTopy: dobra, gdzie ma szukać pomocy jedenastolatka, ktora została zgwalcona, jej matka nie żyje a ojciec to alkoholik (tylko nje pisz ze w szkole bo pomoc w szkole bylaby swietna)? Patrząc po twoich wypowiedziach to masz mniej niz 15, a zwiazki z dziecmi sa nielegalne
@Onlydzban: pierwsze co przychodzi mi do głowy to posterunek policji. następne co przyszło mi na myśl to nawet pierwsza lepsza dorosła kobieta na ulicy... w szkole to zależy od kadry, ja przykładowo w podstawówce miałem taką pedagog, że zawsze starała się pomóc odpowiednio każdemu w potrzebie.
weź pod uwagę, że to wykop a ja nie mam zamiaru tu pisać wypracowań w komentarzach jak niektórzy tylko pisze szybko co mam do przekazania.
@GrindujTopy: policja - powie ze to wina tej dziewczynki, mało to bylo takich przypadków? Pierwsza lepsza kobieta na ulicy - no to zrobila to właśnie tylko na fb do tego przenaczonym. Po trzecie kadra ma zwyczaj zamiatania tego pod dywna. No ja akurat studiuje i mam te ponad 18 :/
@Onlydzban: a nie wiem, nie śledzę historii gwałtów na dzieciach bo okropnie brzydzą mnie pedofile i jak mi takiego wystawisz z dowodem to mimo konsekwencji rozjebię go dosłownie. ale co do tego, że policja potrafi zaniedbać obowiązki się zgadzam zupełnie, sam kiedyś udałem się do nich aby pomogli z chorymi psychicznie, starszymi sąsiadami, którzy startowali do bicia a jebnąłbym raz i kryminał za głowę. nie pomogli, jedynie przyjechali z nimi pogadać
@GrindujTopy: no tak, staram sie zamknąć zjawisko slutshamingu, nierówności wobec kobiet i słabszych, a ty mi piszesz ze pokazuje sie od złej strony BO STAJE W OBRONIE KOGOŚ. No powodzenia w życiu, jeszcze masz szanse sie ogarnąć i porzucić te swinie co tutaj sie udzielają. Serio, wyloguj sie i nie wracaj, tez kiedys ty byłem, ale od jakiegoś czasu egzystuja tu same osobniki co szacunku nie maja i uważają sie za
@Onlydzban: tak czułem, że nie jesteś tu nowy... uwierz mi, że ja życie mam ogarnięte i wykop na to życie nie wpływa. traktuję go powiedzmy jak grę mmo. loguję się, rozmawiam, posłucham, czegoś się nauczę, kogoś mogę czasem nauczyć czegoś, pośmiać się, bait jakiś zarzucić aby ktoś się teoche #!$%@?ł na mnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
masz rację, że poziom na tej stronie spadł mocno ale jednak