Wpis z mikrobloga

@Heibonna: Wgl co to za rakowisko się zrobiło. Wróciłem sobie z krótkiego urlopu w górach, celowo nie odpalałem internetów bo maile z pracy itp. Odpalam kompa w domu a tu atak stulei na jakąś grupę xDD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Rockerxow: prawda. Serio rozumiem wewnętrzny bunt przeciwko niesprawiedliwości świata, ale to co tutaj się #!$%@? to sroga przesada... Chociaż już nie pierwszy raz Wykop zaskakuje w tę stronę. Rajdy 4chana chociaż są uzasadnione
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kotuduchawinny: nie mam zamiaru, jestem bardzo spokojnym człowiekiem. To, że komentuje pewne zachowania, które mi się nie podobają nie znaczy, że tyram sobie nimi banie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Andi128: To miałoby sens jakby parę osób siedziało i wychwytywało zdrady i informowało kogo trzeba. To co zrobili to nadmuchanie bańki, która służy tylko ich atencji. Grupa zniknie, a za tydzień pojawi się nowa...
  • Odpowiedz
@Heibonna: a tam, ja ich tu zwykle gnoje i wyśmiewam że poprostu mają się wziąć za siebie a nie płakać że półki źle ale jesli jebli granat w samo gniazdo zmiij to ja #!$%@? chce dać im medal
  • Odpowiedz