Wpis z mikrobloga

To była najlepsza gra tych mistrzostw, szkoda, że rafaam nie dał rady, było bardzo blisko.

Mega fajnie sie oglądało. Swoją drogą hsa sie lepiej oglada niż w niego gra. Bardzo też propsuje postawianie na zawodnikow wzamian za pakiety, taki dodatkowy dreszczyk emocji ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Szkoda, że a8 nie zaszedl za daleko, liczylem na rewanż w finale a8 vs bunnyhoppor ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jedyny minus to godzina, no o czwartej rano raczej mi sie nie widzialo wstawac, przez co dużo ciekawych meczy przegapilem, a powtórki to już nie to samo.

Obserwując gry na turnieju mam nadzieje, że blizzard znerfi summoner maga, a dokladniej te karte za 3 z twinspellem. Okropne to jest i przypomina mi czasy ohydnego cubelocka.

Podsumowując: fajny turniej nie zapomne go nigdy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#hearthstone
  • 2
  • Odpowiedz
@Fiktorianin: Czemu z odtworzenia to nie to samo? Ja tam zawsze dzień po oglądam, nie marnuję tyle czasu na przerwy

Zajebisty finał, aczkolwiek nie wiem czy taka clown fiesta to dobry omen dla tej gry. Fajnie że publika się bawi ale niektóre sytuacje to już przegięcie

Do codziennej gry spoko, ale te mistrzostwa to duży kamyczek do ogródka w szerokim temacie esportu
  • Odpowiedz