Wpis z mikrobloga

Ulane Bingo 95! Wyniki słabiutkie gdyż #ussponton zafundował arcyciekawy wysryw z "testowania" Opla INSYGNI. 6 haseł trafionych. Wyniki:
0:15 EKSPERCI zarzucali ulańcowi, że tankuje na Łukoilu, a on tankuje na Amic Energy. Z tym że Łukoilowi, przez ogólną niechęć do Rosji, nie wiedzie się w Europie Zachodniej, więc po prostu podpięli się pod "zachodnią" spółkę. Ale skąd #bebzunlogic ma to wiedzieć? Z bonifikarty do Maka raczej nie da się tego wyczytać.

szafa vs język polski: może wjedziemy do IGSYGNII jeszcze mojego kolegi; TUTEJ; jeżeli jest w samochodzie coś takiego, no to POWINIENEM być to usb gdzieś tutaj; HUD. To tam żadnego HUDA nie ma

1:40 DYSTANS poprawiacie bebzuna że opiermandala hot dogi nie odjeżdżając od dystrybutora, a on nie odjeżdża tylko wtedy, kiedy inne dystrybutory są wolne. Yhm, na pewno... Nie chce mi się kolejny raz przeglądać jego wysrywów, ale założę się że z łatwością idzie znaleźć fragmenty, na których stacje są zawalone samochodami, a oni z Kasandrą #!$%@?ą w środku i piją kawusię.

1:55 ooo wyświetlacz dotykowy! MACMACMACMAC. Ogólnie cały kokpit wymacany

5:30 trochę DYSTANS, a trochę RYCERZE PYTAJĄ. #kieleckiulaniec odnosi się do komentarzy że w Patrolu miał duże zużycie paliwa, bo go "gniótł". Wymówka gubermnatora- przy duzym silniku chce się "gnieść" bo ładnie brzmi, a przy małym nie. Czytaj: mam duży silnik, więc będę jeździł nieprzepisowo. Teraz cieszę się, że grubas na co dzień wozi się prusakiem.

6:48 audycja zawiera lokowanie produktu- w sumie, mogłem to zaznaczyć już na początku odcinka, ale oznaczam przy widocznej etykiecie ODKRYJAUTO
#mocnyvlog
Pobierz
źródło: comment_zRw4tYe7ZamuXXKtHd8az52YgbMbpDv4.jpg