Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Niedługo skoncze 19 lat, w ogóle z domu nie wychodzę. Wizyta rok temu na komisji wojskowej to był koszmar, nie chciałem iść z poczatku, przyszli po mnie z urzedu miasta.... Nie wiem co robić. Nikt nie usiłuje zrozumieć jaki wpływ ma cera na psychikę. Oba policzki i czoło, czyli po prostu cała twarz jest w pryszczach, smiało mógłbym napisać, że mam ich kilkadziesiąt. Nie trudno sobie wyobrazić jak to wyglada... i w ogóle co zlego wniosło skoro od dziecka sie z tym męczę, w podst mnie gnębili ale co do problemu z cera akurat wtedy wychodziłem jeszcze do ludzi,bo problem nie był tak nasilony. Dziś nigdzie sie nie pokazuję, musiałem rzucić zawodówkę,także wykształcenie gimnazjalne jedynie. Jak to dziadostwo zniszczyło mi psychike :( nie ukrywam mógłbym kogoś poznać, ale ja nie wychodze z domu w ogóle. Dla was wyda się to dziwne, ale jak już gdzieś idę to do sklepu wieczorem, w czapce zimowej, NIE WIEM co robić już, nie daję rady. W domu jestem stale lekceważony, ciągle każe mi się iść do pracy......myślicie, że nie chciałbym mieć własnej kasy?? próbowałem już zrezygnować z miesa na 3 tyg, efekt taki jedynie, że czoło sie zbytnio nie pociło. Nie jadłem też cukru, ale nic to nie dało tak było kiedyś, próbowałem lewatyw i może mogło troche, ale też porzuciłem, bo po co skoro zaraz sie objadałem, bo mam słaba wole. Urynoterapia zewnetrzna wiecej szkody niż pożytku,z tydzień smarowałem twarz i tylko sie czerwieniła i miałem wrażenie, że jest gorzej. Na głodówkę jak już wspominałem nie stać mnie, za słaba wole. próbowałem nawet tego całego myślenia pozytywnego, jednak nie potrafię. Stale odczuwam przygnębienie i frustrację... poradźcie coś i bez podszywów, mi juz psychika siadła :(

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 9
Idź do dermatologa i poproś o Izotek, albo jakiś zamiennik. Aktualnie sam jestem na nim od 6~miesięcy i ... działa. Po 2miesiącach prawie wszystko znikło.
Brałem 10mg przez pierwsze dwa, potem 40mg, ale po kiepskich badaniach wróciłem do 10mg.
Cena : 60 tabsów - 10mg - jakieś 50zł.

Jeżeli nie chcesz się w to bawić, bo to też nie jest jakieś mega zdrowe, to na reddicie w reddit.com/r/SkincareAddiction/ dają rady jak doszli