Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Kiedyś myślałam że chłopaki się mną nie interesują bo jestem gruba. To schudłam i dalej nic
Potem myslalam że chłopaki się mną nie interesują bo jestem niemiła to zrobiłam się miła i dalej nic
Potem myslalam że chłopaki się mną nie interesują bo studiuje gownokierunek to msienilam na ciekawy i dalej Nic
Potem myslalam że chłopaki się mną nie interesują bo mam słabe stanowisko to dorobiłam się dobrego
I dalej nic
Potem myslalam że chłopaki się mną nie interesują bo mało zarabiam to poprosiłam o podwyżkę i dalej Nic
Potem myslalam że chłopaki się mną nie interesują bo się nie maluję i nie stylizuje to zaczęłam i dalej nic
Nic nic nic nie pomoze na brzydki damski ryjec
#pamietnikladnejinaczej
Dziś na #photofeeler dostałam 3/10
  • 6
  • Odpowiedz
@Sylwestrowiczka12: kontrowersyjna teoria: może chłopcy się tobą nie interesują, bo nie masz do zaoferowania nic prócz desperacji? Z twojego posta wynika, że tak indywidualne i znaczące w życiu kwestie, jak wybór kierunku studiów czy scieżki zawodowej, uzależniasz od ewentualnej opinii mężczyzn na jej temat i tylko to jest twoją motywacją, a nie rozwój sam w sobie. Tak samo z pracowaniem nad osobowością i dbaniem o siebie - wszystko wydaje się być
  • Odpowiedz