Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki!

Mam na zbyciu nowe, fabrycznie zapakowane słuchawki Bose Around-Ear Wireless II.
Sprzęt otrzymałem bezpośrednio od europejskiego dystrybutora Bose. Rzadko występująca wersja kolorostyczna - czarne.
Oddam za 690 PLN (czyli ponad 300 cebulionów mniej, niż woła za nie producent).
Mogę podrzucić w #rzeszow lub okolice.

#sprzedam #sluchawki #bose #muzyka #rzeszow
kotron - Mirki i Mirabelki!

Mam na zbyciu nowe, fabrycznie zapakowane słuchawki Bo...

źródło: comment_MB5NMJIOq7ET2aTDvT5cjOOIqKFNykGw.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@kotron: czemu wprowadzasz ludzi w blad ze "spuszczasz" (za przeproszeniem ;) ) cene o 300 zł, skoro dokładnie ten sam model, można wyrwać na ceneo z darmową dostawą zaledwie o 69 zł droższe, co to za niby okazja, hmm ?
  • Odpowiedz
@blackbird: gdybym napisał, że "300 cebulionów taniej, niż gdziekolwiek we wszechświecie", to nawet bym się z Tobą zgodził. Wyraźnie zaznaczyłem różnicę w stosunku do ceny wyjściowej producenta, a dostaje oskarżenia o wprowadzanie ludzi w błąd? No kaman ...
Właśnie z ciekawości sprawdziłem ebay i allegro. Nigdzie nie widzę taniej, niż moje 690 PLN.
  • Odpowiedz
@kotron: eeej sorry kolego sympatyczny, z jednej strony rozumiem ze chcesz sprzedac sluchawki i odnosisz sie do "wirtualnej" ceny producenta ktora ma niewiele wspolnego z ta realną (do której zaliknowałem), sugerujac ile w hooy potencjalny nabywca niby zaoszczedzi, ale z drugiej strony #!$%@? mnie bierze jak widze ze ktos sie nie odnosi do realnej ceny i probuje robic z ludzi idiotow, dla mnie EOT
  • Odpowiedz