Wpis z mikrobloga

Chciałbym podziękować moderacji, która przez dwa dni uniemożliwiała mi sprawdzenie powodu blokady konta, a dopiero po pytaniu, dlaczego utrudniają przestali aktualizować serwis na tej podstronie. No i oczywiście dziękuję za wyparowanie (zniknięcie, zaginięcie na zawsze) mojego odwołania, to tylko pokazuje, że ban nie wynikał z faktycznych przewinień, a polowania na czarownice i wyciągnięcia wideł przez motłoch w postaci setek zgłoszeń. Życzę wam, żeby każda kanapka, którą zrobicie, spadała wam stroną masła do podłogi.

Chciałbym też podziękować wspierającym mnie, jak @NESTERW0W za subtelną groźbę stalkingu, użytkownikom prawdopodobnie zainspirowanym tym wpisem którzy myśleli, że zgłaszając moje wpisy i komentarze sprzed półtora roku wydłużą mi bana oraz za wszystkie ciepłe wiadomości (@OsamochodO to ch*j ci w dupę dalej aktualne? ʕʔ)

A tak serio, to dziękuję użytkownikom, którzy zwrócili uwagę na dziwne traktowanie przez moderację regulaminu, co do mojego bana. Tu chociażby wpis @mnik1, czy ten [napisany](https://www.wykop.pl/wpis/39989071/ta-cala-afera-z-lavie-znowu-jest-z-#!$%@?-xd-jezu-4/) przez @Nieprzyjazny_Ziemniak.

Bardzo spodobało mi się jednorazowe #codziennelaviewroc i pożyczenie avatara i tła przez @ator choć miałem stracha przez chwilę, że to jakiś paskudny konserwatysta podebrał.

Hurr ale jesteś 24/7

Nie jestem 24/7, tylko mam problemy ze snem, jak 45% ludzi na świecie i moje godziny są mocno zróżnicowane.

Ale zakopywałeś w 6 sekundy impossible manualnie!

I dlatego w najszybciej zakopanym znalezisku dodałem po poproszeniu w niecałe 3 minuty link do duplikatu. Jak siedzisz dwa lata i dość często zakopujesz, to wiesz, że @Edek_Niemiec będzie spamował wpolityce, albo niezależną, a po facetpo40 możesz spodziewać się jedynie linku do własnego bloga. Tak samo jest w przypadku gdy podczas gorącego tematu dziesiątki wykopków urządzają sobie wyścig kto pierwszy na główną.

Używasz skryptów monsieur ten ban to udowodnił

Nie widzę permbana za korzystanie ze skryptów i zresztą ciężko byłoby to zrobić korzystając z oficjalnej aplikacji wykopu chyba.

Cały czas zakopujesz

Przypominam, że w marcu zakopałem jedynie 2238 znalezisk, a osoba na pierwszym miejscu ponad 4500. Z czym do ludzi.

@FreakZz: Żyję.

#polityka #oswiadczenie #neuropa #4konserwy
L.....e - Chciałbym podziękować moderacji, która przez dwa dni uniemożliwiała mi spra...

źródło: comment_wZCe2TXmQeFhFUB1x8zqLLBMumnQrLBn.gif

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@Nesterw0w:

Dlatego napisałem subtelna groźba. Chyba nie chcesz mi powiedzieć, że pytanie o moje imię i nazwisko, a następnie teksty o tym, że masz czyste sumienie i dałeś mi szansę po dobroci były częścią prezentu niespodzianki ;')

@Haramb3:

A powoli do przodu, trochę narzekam na pyłki, ale tak to jest wszystko w porządku.
  • Odpowiedz
@Lavie: ja się przeziębiłem i leci z nosa jak z kranu. Jak nie leci to utwardza się jak beton, płukanie ust listerinem zamienia się w survival ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Lavie: Słuchaj lavi, wykopuje niezależną bądź wykop, bo nie kupię abonamentu na gazwyb. Tą gazetę ( wtedy to była gazeta) czytałem na początku lat dziewięćdziesiątych. A wykop ma to do siebie, że każdy wykopuje co uważa za słuszne lub mu się podoba i zakopuje co mu się nie podoba no może nie w tempie 3 czy 6 sekund( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Lavie: ja #!$%@? szkoda że gamoniu nie dostaleś dożywocia
Ale widać jak się spultaleś i wwykop to dla ciebie cale życie beka z takich prawdziwych przegrywów i nieudacznikow jak ty
  • Odpowiedz
@Lavie: iks #!$%@? de XD
Nosem to ty wciągasz amfetaminę słabej jakości kolorowy pajacu i robisz to nałogowo przyglupie.
Chętnie sprawdzę w rzeczywistosci jak mnie wciągasz może być nawet na śniadanie.
Śmueszą mnie takie kolorowe pazie jak ty udowadniasz kim jesteś tym wpisem i walką o #!$%@? konto na obsranym gównem wykopie.
iks #!$%@? de XD
  • Odpowiedz
Przypominam, że w marcu zakopałem jedynie 2238 znalezisk


@Lavie: I byłeś drugi w tym rankingu, ale tego już nie podkreśliłeś. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Swoją drogą zakopywanie 2238/30 = 75,6 znalezisk dziennie to nie jest jakiś powód do dumy. Sam mam konto ponad rok dłużej od Ciebie, a nawet nie dotarłem do jednej trzeciej liczby Twoich zakopów w ciągu raptem miesiąca ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
  • 0
@Grubsztyk: Nie chcę cię zmartwić, ale ty jedyny masz tu ból dupy o mój powrót z bana i zachowujesz się jak idź stąd i nie wracaj. Człowiek przychodzi pozytywny, zadowolony i szczęśliwy to przyjdzie taki lizak pustych pakietów i zepsuje humor.

@plackojad:

Sam mam konto ponad rok dłużej od Ciebie, a nawet nie dotarłem do jednej trzeciej liczby Twoich zakopów w ciągu raptem miesiąca ( ͡° ͜
  • Odpowiedz