Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@jasmi_n: i dlatego ballady rockowe są spoko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
To fakt że akurat oni zawsze starają się żeby #!$%@?ć, a potem odpuścić. Zarówno w kawałkach jak i w kompozycjach całych płyt. W ogóle Rammsteina ciężko przyrównać do czegoś innego, szczególnie że dla mnie właśnie to kawał historii i część soundtracku do życia :P
Kawałki które nakręcają, i takie przy których nieraz uroniłem łezkę. Żałuję że
@Odczuwam_Dysonans: Ja znam R+ dopiero dopiero/ już/ aż 5-6 lat i niestety nie było mi dane być na ich koncercie, wiem że w tym roku też nie ma takiej opcji i jestem załamana z tego powodu bo marzyło mi się aby osobiście zdobyć autograf od Tilla na tomiku jego poezji, móc zamienić z nim słowo i usłyszeć ten głos na żywo. Pozostało mi jedynie pomarzyć i pośpiewać razem z nimi na
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@jasmi_n: kumpel zaczął ich słuchać podobnie, wcześniej raczej inne klimaty, a zaliczył już dwa koncerty ( ͡° ʖ̯ ͡°) ale nigdy nie jest za późno, na pewno jeszcze nieraz zagrają. Mi to tyle tych koncertów uciekło... Łącznie z ostatnią trasą Slayera, bo raczej nie pojadę, a od Slayera się u mnie wszystko zaczęło. Może chociaż na Mystic Festival by się udało bo raz że w moim mieście,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@jasmi_n: no właśnie ten kumpel na paru koncertach m.in AC/DC (niestety już bez Briana Johnsona) był na Czechach i też ogólnie chwalił :) a swoją drogą Pragę bym zobaczył bo byłem ostatni raz za młodu, daleko nie mam. Więc jak najbardziej, Czechy spoko, ja zawsze mam jeszcze opcję na Wiedeń bo mam tam znajomych i też jakoś daleko nie jest. Chociaż akurat Rammstein to chyba wszędzie zrobi niezłe show ;)