Wpis z mikrobloga

Z ciekawości oglądam wykresy na stronce coinmarketcap, i mam pytanie, czemu po bańce z 2018 i lekkich wzrostach później, ogromna większość krypto ma prawie płaski wykres? Czy oznacza to spadek zainteresowania krypto wskutek załamań, czy po prostu to że niektóre waluty nie mają żadnego potencjału i teraz tylko czeka je powolna wegetacja i śmierć?

#kryptowaluty
  • 7
  • Odpowiedz
@NaAdanosa: nie znam się, ale może chodzi o to, że w tamtym roku ludzie kupowali wszystko jak popadnie bo kupowali pomysł/ white papier.Przyszła korekta i ludzie teraz podchodzą bardziej nieufnie, nie kupują obietnic tylko czekają aż coś faktycznie będzie miało zastosowanie.
  • Odpowiedz
@NaAdanosa: ale powiedz mi jakiego Ty wykresu byś się spodziewał? od 09.2018 rosło tak dynamicznie, że to musiało jebnąć. Teraz jest faza akumulacji, a w sumie była do stycznia, bo kto wyczuł moment już od nowego roku może być ~100% wierząc tylko w HODL. Pewnie będzie wymiana niektórych krypto z tych, które rozczarowały na te "nowej generacji" lecz patrzmy na to przez pryzmat cyklu rynku. Była bańka, była korekta, teraz
  • Odpowiedz
@public_html: @NaAdanosa: żaden ze mnie specjalista ale spróbuję. Większość coinów to typowe shitcoiny zrobione by zagarnąć jak najwięcej BTC. Kto miał kupić, ten kupił, bańka pękła i wszystko spadło bo rynek był nadmuchany. Większość z tych coinów się nie podniesie, zostanie zdelistowana z większych giełd i będę je musiał przenosić na poboczne giełdy - cmentarzyska martwych coinów. Część z tych coinów da ponowny zysk, płaski wykres to strefa
  • Odpowiedz
@Wypoks: Dzięki za wyczerpującą odpowiedź. Tak podejrzewałem że większość to nic nie warte projekty które umrą i nie warto w nie pakować. Czyli wychodzi na to że sztuka to rozpoznanie tych przyszłościowych które obecnie są na płasko a później pójdą w górę. To już jest dobra wskazówka, aczkolwiek nie mam teraz wiedzy jak te coiny rozpoznawać. Dzięki
  • Odpowiedz