Wpis z mikrobloga

Ta przednia kamerka w #lgg6, to mega gowno. Naprawde ciężko zrobić dobre zdjęcie kiedy za głową mam słoneczne niebo, wszystko jestt prześwietlone i kolory spieprzone. Gcam wcale tu nie pomaga. Nawet w mojej starej Xperii M5 nie miałem takich problemów. Co za śmieć
  • 18
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@lastro: no teraz to raczej tylko flagowce go pobija, tez nie wszystkie. M5 to byl ostatni Sony ktorego bym polecil. Potem to niestety epopeja plastiku i tandety. Majac super technologie sprzedawali ją innym firmom a u siebie zaczeli montowac byle gowniane aparaciki nic nie warte...
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@cybulion Jesli chodzi o wytrzymałość to ja bym go nie polecal. Boki same mi sie zaczely odklejac az przypadkiem jeden odłamałem sięgając po tel do koeszeni i zahaczając palcem. Poza tym zamulał sakramencko
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@DPary Raczej czytalem ze jest po prostu przeciętna albo słaba, ale zważając na fakt że byl flagowiec, myslalem ze troche zaniżają mu noty, a jakosc jest na poziomie średniakow, przynajmniej tych z 2017. A moja średniakowa xperia z 2015 robiła wystarczająco dobre zdjęcia
  • Odpowiedz