Wpis z mikrobloga

Wczoraj, grupa oburzonych strajkiem rodziców zrobiła swój strajk i awanturowała się w przedszkolu w Koszalinie. Na czele zatroskanych rodziców stał Jacek Muryn, radny PiS z Koszalina ¯\_(ツ)_/¯
W bonusie jeszcze trochę radosnej twórczości Pana Jacka, na którego pensję składamy się wszyscy razem.
#bekazpisu #bekazprawakow #strajknauczycieli #dobrazmiana #tvpis #polityka
szymeg7 - Wczoraj, grupa oburzonych strajkiem rodziców zrobiła swój strajk i awanturo...

źródło: comment_JBuQ0IXS0gbEnr8qDSIjSPGwQBITbqWP.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
@Nolimit: Nudne już jest tłumaczenie tego każdemu miłośnikowi konfederacji czy innych gówien. PiS sam się określa jako prawica i z prawicą się brata. Nie moja wina że dla was prawica to Korwiny i inne #!$%@? Gondki, Kukizy #!$%@?ńce, a PiS lewacki bo rozdaję hajs i podnosi podatki ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
nie zamierzam prowadzić dyskusji ideologicznych


@Nolimit: wystarczy ze sie nauczysz, ze podzial lewo I prawo mozna przeprowadzic i gospodarczo i ideologicznie. Chociaz pod wplywem edukacji prawdopodobnie przestaniesz kucowac, wiec nie bedzie tematu.
  • Odpowiedz
@macadamia: jakbyś uważał w szkole, czy na studiach, to wiedziałbyś, że podział prawica-lewica jest dokładnie na płaszczyźnie gospodarczej. Ale nie sądzę żebyś pod wpływem edukacji przestał akurat kucować
  • Odpowiedz
@Nolimit: Yhmy, moze po prosty przeczytaj czym jest diagram Nolana, zamiast #!$%@? I sie dalej kompromitowac. Chociaz akurat to ulubiona kucowska czynnosc, przytocze ci nawet czym ten diagram jest, zeby wszyscy tu wyraznie zobaczyli ile tam masz pod kopula:

zględnione w nim są dwa typy poglądów – jedną oś stanowią poglądy gospodarcze oparte na stopniu ingerencji państwa "etatyzm – wolny rynek", drugą oś stanowią poglądy społeczne "konserwatyzm – liberalizm światopoglądowy".


Dzien
  • Odpowiedz
@macadamia: A co ma diagram Nolana do podziału prawica-lewica? Raczej niezbyt wiele.

Masz tu sobie podział jak wygląda podział prawica-lewica:
https://upload.wikimedia.org/wikibooks/pl/thumb/3/35/Doktryny_polityczne.png/500px-Doktryny_polityczne.png

Dzien kuca bez zrobienia z siebie debila to dzien stracony, no nie?

No nie wiem, może nam opowiesz?

Obrażanie mnie raczej racji Ci nie przyniesie. I już mnie nie wołaj, bo nikt mi nie płaci za Twoje dokształcanie.
  • Odpowiedz
Masz tu sobie podział jak wygląda podział prawica-lewica:


Ty widzisz te male literki przy osiach na diagramie ktory wstawiles? XDD Widzisz to "swiatopoglad: lewica" i osobno "gospodarka: lewica" ? Czy ty sie wlasnie samozaorales drugi raz w ciagu kilku minut?

Przeciez na tej grafice pisze dokladnie to o czym mowie. Dokladnie. Dwie osie, w obie strony pociagnieta prawica i lewica. Ja #!$%@?, to jakis nowy rekord, nawet na mirko.

Czy to jest
  • Odpowiedz