Wpis z mikrobloga

@agablazej: Dziwne. Z tego co sie orientuje to rysujesz i grafikujesz. Ja takie produkcje/blockbustery ogladam z czystego zboczenia zawodowego - nawet nie dla samej 'fabuly'. Bilety na A4 mam od miesiaca.
  • Odpowiedz
@agablazej: Warto zobaczyc dla warstwy wizualnej - moze byc inspirujaca. Zobacz przynajmniej animacje "Spider-Man - Into the Spider-verse" - popchnela mi ostatnio projekt;-) Swieze polaczenie 3d z komiksowa kreska, komiksowym halftonem i mocnymi kolorystycznymi kontrastami - tu nawet fabula jest calkiem dojrzala w kilku kwestiach.

waldo - @agablazej: Warto zobaczyc dla warstwy wizualnej - moze byc inspirujaca. Zoba...
  • Odpowiedz
@agablazej: Proszę, daj się dotknąć, bo jesteś takim zajebistym hipsterem, że na świecie nie ma drugiego takiego.
No #!$%@?, to są zwykłe blockbustery, które pomagają zabić nudę i nic więcej, a piszesz jakbyś był kimś wyjątkowym ()
  • Odpowiedz
Przecież to głównie filmy dla dzieci. Wszystkie wyglądają tak samo, akcja jest podobna, schematyczne. Po 5-10 filmie ma się dość i wyrasta. Nie rozumiem tylko jak ludzie mogą się tym tak mocno fascynować, układać sobie kolejność różnych filmów, żeby zachować logikę, której w tych filmach nie ma.
Słabiutka fabuła połączona z ogromną ilością efektów specjalnych i tak długich jak i nudnych walk.
Takie filmy najwięcej zarabiają w USA bo są własnie dedykowane
  • Odpowiedz