Wpis z mikrobloga

  • 12
@Nattana
Nie mam zamiaru popuścić na widok mentalnej gimby która swoją osobowość musi podkreślić rysując sobie sudoku na łapie.

@wrth Tak, to na pewno zazdrość o posadę prezesa banku czy kardiochirurga.....bo dziary to przecież atrybut ludzi majętnych, a nie kasjerów w żabce.

Z resztą gdybyś zadał sobie odrobinę trudu to znajdziesz podobne zdjęcia wrzucane przezemnie. Różnią się tylko brakiem oznaczeń plemiennych.
  • Odpowiedz
  • 11
@Madlajn
Lol - kto cię wypuścił z kuchni?

@Greensy
Powiem Ci z punktu widzenia historyka.
Tatuaże służyły od początków istnienia do oznaczania poddaństwa.
I tak tatuowało się konie należące do danego plemienia, potem jeńców, a w trakcie rewolucji przemysłowej prostytutki pracujące dla danego alfonsa albo burdelu.

A wdzisiejszych czasach ludzie szczycą się, że narysowali sobie coś na skórze bo to takie postępowe i urocze. Tak, to uroczy sposób pokazania wszystkim jakim jesteś
  • Odpowiedz
@TymRazemNieBedeBordo
A gdzie mnie zabolało bo nie widzę?

Wyraziłem swoją opinię o rysowaniu w przedszkolu, ale kasjerzy z żabki poczuli się dotknięci.

Jak dla mnie może sobie nawet #!$%@? na czole wytatuować. Nic mi do tego, a koleś będzie jeszcze większym indywidualistą
  • Odpowiedz
@Madlajn
Płytkie myślenie mają ci, którzy rysują sobie na łapach kółko i krzyżyk, a dopiero później dziwią się, że nikt nie chce zatrudnić patusa.
  • Odpowiedz