Wpis z mikrobloga

Mirki jak to jest z tymi OnePlus'ami? Planuje przesiadke z króla płynności (apple) na OnePlusa bo podobno ,,też daje radę, a nawet jest lepiej".
Ostatnio doczytałem sie opini o tym, że nakładka od OnePlusa to jest totalnie niedopracowany syf i ludzie żałują zakupu.

Potrzebuje tutaj prawdziwych opinii posiadaczy OnePlusów na temat tych telefonów, bo nie chce sie z ios przesiąść na coś, z czym będe sie męczyć i wystawiać na olx/allegro.

#oneplus #oneplus6 #oneplus6t #telefony
  • 16
  • Odpowiedz
  • 1
@Hatespinner: Bo nie chce wydawać 5k na telefon który mi się nie podoba ze względu na notcha, faceid, umiejscowienia aparatu itd. Poza tym mam iphoney nonstop od ponad 8 lat (zaczynałem na 3g) i jestem ciekawy czegoś innego :p
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Krzemiec: mam OP5 od 1,5 roku, uważam ich nakładkę za jedną z najlepszych (porównuję z Samsungami i HTC). Telefon ciągle jest tak samo szybki jak zaraz po zakupie, bateria trzyma bez problemu cały dzień, zazwyczaj 1,5 dnia. Jak miałbym kupić dziś też brałbym OnePlusa.
edit: kumpel, który ma OP3T powiedział mi kiedyś, że chciałby już zmienić telefon bo ten mu się znudził. Jak na złość OP ciągle działa tak sprawnie, że
  • Odpowiedz
@Krzemiec: mam OnePlus 6. Telefon jest fajny super szybki. Jednak jestem mocno zawiedziony multimediami. Nie mamy odtwarzacza muzyki - musimy instalować jakieś gówno ze sklepu play albo korzystać z żałosnej "muzyki google", nie ma także dobrego kalendarza - trzeba sie wspomagac kiepskimi zamiennikami (kalendarz google do mnie nie przemawia). Brak możliwości segregacji ikon wedle roznych parametrów (data instalacji, czestosc uzywania itp.) - wszystko jest alfabetycznie i nic nie da sie z
  • Odpowiedz
@Krzemiec: ja mam 6T prawie od premiery i nie żałuję zakupu. Telefon nie do zajechania wydajnościowo, i bateria też idzie 48h wytrzymać przy mieszanym uzytkowaniu.
Dla mnie minusem jest brak dedykowanej apki do poczty e-mail ((trzeba sciagać jakiś syf z googleplay z reklamami albo placić za apkę)
  • Odpowiedz
@ranestwen: zdecydowana na korzyść OP. Samsung na początku oczywiście był błyskawiczny - choć i tak nie wydawał się aż tak szybki nawet po wyjęciu z pudełka ze względu na sztucznie przedłużane animacje. W OnePlusie animacje są obcięte do minimum i wszystko dzieje się od razu. Po 1-2 latach S6 Edge, którego użytkowałem zauważalnie zwolnił, odpalanie pewnych rzeczy nie było może katorgą czy wiecznością, ale czasem trzeba było popatrzeć na ekran ładowania.
  • Odpowiedz