Wpis z mikrobloga

Czemu tyle przeciwników honk honka tutaj? Przecież ten mem akurat złoto ( ͡° ͜ʖ ͡°) chciałbym wiedzieć co w nim takiego złego skoro trafia w sedno? Dzisiejszy świat to jeden wielki absurd.

Dawno tak dobrego i prawdziwego mema nie widziałem. A pieśń honk honka już jest u mnie na telefonie.

Kiedyś przejmowałem się wszystkim tematami politycznymi, fatalną polityką imigrancką, terroryzmem, fatalnymi decyzjami ze strony rządu które w żaden sposób nie idą ku dobremu, ale teraz, po prostu unikam takich informacji lub zwyczajnie obracam je w żart, człowiek o wiele lepiej się wtedy czuje gdy jest od tego odcięty.

Honk honk
#honkhonk #polityka #bekazlewactwa #neuropa
SmiesznaBeczka - Czemu tyle przeciwników honk honka tutaj? Przecież ten mem akurat zł...

źródło: comment_hOrLYKNoAdIo4akh03GEDomwAc6TKoyz.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
@Szypkomulasz: Coś w tym jest. Po prostu wszystkie te argumentacje jaki to zły mem są dla mnie śmieszne.
Fakt, niektóre kompilacje z honkerem na YT czasami są dziwne ... lub bez sensu, ale są takie które pokazują absurd tego świata.
  • Odpowiedz
@Kapitan_Neuropa:

Ok, więc już pisze :) Oceniam to z własnej perspektywy więc nie musisz się z tym zgadzać:
- Polityka imigrancka nie działa wystarczająco dobrze i mimo że trwa ona nadal od wielu lat, wciąż wiele państw się w to zapędza, np. dużo imigrantów żyje na socialu w Holandii i to są fakty. Mam kuzynke w Holandii która chcę wrócić do Polski i sama mówi że dużo się tam zmieniło i
  • Odpowiedz
@SmiesznaBeczka: sam mem pokazujący absurdy dzisiejszego świata byłby śmieszny. Ale dorabianie do niego rasistowskiej i prawicowej ideologi jest już żenujące. A spamowanie nim z dopiskiem hehe lewaków boli dupa xD jest już #!$%@? xD
  • Odpowiedz
teraz, po prostu unikam takich informacji lub zwyczajnie obracam je w żart,


@SmiesznaBeczka: Dobra taktyka dla prawicowców - wy i tak nic nie kumacie ani z polityki, ani z prawa, ani z politologii, ani z socjologii etc. to po prostu włączcie memy i dacie robić swoje profesjonalistom.
  • Odpowiedz