Wpis z mikrobloga

Historia mema CLOWN WORLD na wykopie:

1. Prawaki kopiują z zachodu nowego mema Clown World
2. Mem nikogo nie śmieszy, bo kompletnie nie pasuje do polskich realiów
3. Prawaki spamują HONK HONK pod wszystkimi wpisami neuropków
4. Zirytowane neuropki twierdzą, że to idiotyczne i tylko obrazuje syndrom oblężonej twierdzy polskiego prawactwa
5. "haha boli was dupa xDD jakby nie bolała to byście o tym nie pisali xDDD"

#bekazprawakow #neuropa #honkhonk #clownworld
  • 65
  • Odpowiedz
Hitler nie jest też lewakiem, bo 99% jego postulatów była prawicowa.


@szarzujacyzajaczek: ehhh... III Rzesza wyznawała tzw. hitleryzm a fachowo nazywało się to narodowym socjalizmem. Albo specjalnie wprowadzasz ludzi w błąd, albo nie masz pojęcia o czym piszesz, bo te 99% jakoby prawicowych postulatów można wrzucić między bajki. Zresztą pierwsze zbiorowe i zorganizowane ludobójstwo idzie na konto lewicy.

@Nieprzyjazny_Ziemniak:

Najbardziej lewacka była jego chęć do utworzenia "czystego" kraju


Volkizm -
  • Odpowiedz
@gangsteris: @japaapa: nie, nie był lewakiem gospodarczym. dodam tylko że w tamtych czasach prawica to był zazwyczaj etatyzm

co do nazwy "narodowy socjalizm" to Wikipedia tłumaczy skąd ona pochodzi:

Badacze nazwę doktryny przypisują konserwatywnemu myślicielowi Oswaldowi Spenglerowi, który w eseju Duch pruski a socjalizm (1919)[12] przedstawił własną koncepcję terminu socjalizm, odmienną od powszechnie z nim kojarzonym socjalizmem naukowym lewicy rewolucyjnej[13]. Perspektywa Spenglera przedstawiała wielowiekowe zmagania Niemiec o korzystną pozycję wśród
  • Odpowiedz
@Clefairy: Mem nie pasuje do polskich realiów? Jeśli dla ciebie to do #!$%@? PIS to nie jest clown world to ja nie wiem w jakim ty świecie żyjesz #!$%@? katolu XD
  • Odpowiedz
mam nadzieję że chociaż wy skonczycie #!$%@?ć że "Hitler byl lewakiem"


@animelover_97: umiesz czytać ze zrozumieniem? napisałem, że był lewakiem? po prostu twój znajomy z neuropy twierdzi, że 99% postulatów Hitlera było prawicowych, co jest absolutnym kłamstwem, bo wystarczy wspomnieć o centralizacji.
  • Odpowiedz
Mem nikogo nie śmieszy, bo kompletnie nie pasuje do polskich realiów


@Clefairy: po pierwsze od kiedy to na wykopie komentowane są tylko polskie wydarzenia? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

po drugie jesteś chyba tysięczną osobą dodającą wpis o tej samej treści xD w dupie mam te wasze wojenki ale naprawdę coś jest z wami nie tak, że aż tak reagujecie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@animelover_97: socjalizm to jest lewica ekonomiczna z definicji, ponieważ zakłada zabranie pieniędzy grupie x i danie grupie y. To że Hitler nie zgadzał się z Marksem nie oznacza, że nie był lewicowcem ekonomicznym. Przyznaję, że użycie sformułowania "Hitler był lewakiem" bez dodania słowa "ekonomicznym" jest zwykłą prowokacją.
  • Odpowiedz
@dystopijny_brokul: Wandea i tzw. kolumny piekielne wysłane do spacyfikowania miasta. Wymordowano nawet do 500 tys obywateli w bestialski sposób. Był to terror jakobiński, nazwa wzięta od jakobinów - lewicowej partii francuskiej która powstała po WRF.
  • Odpowiedz
Ilość komentarzy neuropków na temat honklera, zwłaszcza tych, które na siłę próbują wykazać, jak to prawaki/konserwy są zacofane, idealnie świadczy o tym, że jednak boli was, kochane tęczowe miśki. Dokładnie tak jest z każdym mniej lub bardziej #!$%@? chanowym memem. Co sie nie pojawi, zamiast to zignorować, to łapiecie się na te memy :D

Dlatego tym bardziej szanuję te wszystkie memy pokroju NPC i Honk honk. ;)
  • Odpowiedz