Wpis z mikrobloga

Z moim internetem domowym dzieją się cuda. Zostałem praktycznie bez sieci na święta. Może ktoś jest w stanie pomóc.

W sobotę wróciłem z pracy i wszystko działało. Używałem Smartfona, konsoli, telewizora i laptopa podpiętych do neta. Później moja żona przyszła z pracy i powiedziała,że nie działa jej internet domowy w smartfonie.
Kilka minut później przestał działać internet w konsoli i TV( oba podpięte kablem)
Wyszedłem z psem na spacer a jak wróciłem mój telefon po połączeniu z WiFi również nie otrzymuje żadnych danych.
Obecnie internet działa tylko w laptopie połączonym przez WiFi. Wszystko działa z pełną prędkością. Używam sieci radiowej od lokalnego dostawcy więc pomoc otrzymam najwcześniej jutro. Jest jakieś wyjście?
#internet #elektroda #pomocy
  • 2
@dzerald: jeżeli dzieją się takie jaja i to od lokalnego dostawcy to chyba jedynie można czekać. Sam mam internet i telewizję u takiego i często zdarzają się jazdy pokroju "ja mam net a telewizji niet", a zadzwoniwszy często mówią, że to nie ich wina bla bla bla i jak nie naprawią tego zdalnie to przyjedzie typo do routera