Wpis z mikrobloga

@krave: A mam kilka bo też szukałem i interesowała mnie ta lokalizacja.

@czarny_matt94: Wiesz ja mieszkam koło Pietrzykowic, szukałem mieszkanka ot takiego dla singla. Ok. 40-50m i to co mnie w Smolcu przeraża to:

* Te wszystkie nowe bloki stawiają na terenach które były kiedyś po prostu bagnem, w sensie cały czas stała tam woda...

* Co większy deszcz to Smolec pływa... a przynajmniej te bloki naprzeciwko dużej Żabki

*
  • Odpowiedz
@Jordas: ja kupiłem na Topolowej (inwestycja Osiedle Rodzinne). Z tego co wiem ma tam być stawiana niedaleko przepompownia wody deszczowej o czym mnie informował deweloper. Po drugie mam mieszkanie z garażem i dodatkowym miejscem parkingowym wydzielonym na zewnątrz więc tu easy. Ma też być budowany łącznik z Chłopskiej do Rakietowej aby połączyć Smolec z Graniczną.

Z resztą, pewnie to nie ostatnie moje mieszkanie więc nie mam parcia, bo względny spokój i
  • Odpowiedz
@czarny_matt94: Nie twierdze że całkowicie Smolec odpada ale w tym budżecie w którym chcialem/musiałem się zmieścić to po prostu nie był takim Fajnym Wyborem. Faktem jest że nie wiem jak jest po Lewej Stronie Smolca (ta od strony krzeptowa).

O tym łączniku to się mówi już od kilku lat, i nadal nic się nie dzieje. Najwięcej szumu jest przy okazji wyborów.
  • Odpowiedz
@krave: ja kupiłam w bud. 1, niestety :( błędy wykonawcze i projektowe, zalane mieszkania (cały parter), pleśń, wilgoć, masakra :( brak drenażu opaskowego, o izolacji nawet nie chce mi się pisać :( Nie polecam, przestrzegam
  • Odpowiedz