Wpis z mikrobloga

#ubuntu dzięki Ci za rok stabilnej i bezstresowej pracy. Bez obsranych gównem aktualizacji kończącymi się blue screenami. Ostatni komputer w firmie postawiony na #windows 7 (3letnia #toshiba + dokupiony windows7) dostał wczoraj info że czas na zmiany, ale nie że stary system czy coś tylko ... stary komputer xD

Dołączony filmik reklamowy w linku sugerujący że obecny sprzęt to szrot jest jakąś kompromitacją microsoftu, od czasów errorów w #windows10 na pozostałych laptopach to dawno już mnie osobiście tak nie #!$%@?.

PabloFBK - #ubuntu dzięki Ci za rok stabilnej i bezstresowej pracy. Bez obsranych gów...

źródło: comment_7hbmKfFpBWaqZaebjNLDXjIbhC7LNFXy.jpg

Pobierz

Jak często zmieniasz komputer

  • Max 2 lata 6.3% (3)
  • Max 5 lat 16.7% (8)
  • Max 10 lat 41.7% (20)
  • Obsrany gównem windows 35.4% (17)

Oddanych głosów: 48

  • 8
@PabloFBK: Gdzieś 5 lat temu kupiłem acer v3-771g, dołożyłem ram, ssd, wymieniłem gniazdo zasilania bo padło i jak teraz patrzę to nie mam na co wymienić. Pod kątem mojego używanie to nie bardzo mi się kalkuluje. Plus siedzę na 7 a nowe nie bardzo są skłonne aby 7 na nich śmigała, więc do bólu chyba.
Całkiem przyzwoity lapek, w gry nie gram. No i ceny nowych to jakieś nieporozumienie XD
@PabloFBK: Linux jest darmowy tylko wtedy gdy Twój czas jest nic nie warty.
Dziękuję Ci Ubuntu za godziny szukania komend do terminala aby skonfigurować drukarkę i skaner na wi-fi, sterowniki do myszy Razer, i wiele innych sprzętów i nierozwiązanych jeszcze problemów. Pozbyłem się Ciebie z wielką ulgą.