Wpis z mikrobloga

Apropo samej gry, na początku wydawało mi się że jest praktycznie perfekcyjna,
lecz trupy zaczeły wypadać wraz z poszerzającym sie skomplikowaniem gry i poszerzaniem jej zawartości.
Wiele questów pobocznych jest zabugowanych.
Eskortowe misje często są też zabugowane
Ale nie triggeruje mnie bardziej nic niż #!$%@? CORE tej gry czyli zarządzanie szlakami Handlowymi.
Szlaki handlowe non stop się zmieniają i mając rozszerzone nitki handlowe nie robisz nic w trakcie gry prócz pilnowania ich.
Non stop zawartość handlowa i oferta sie zmienia co doprowadza do tego że statki POPROSTU GŁUPIEJĄ.
Zmieniasz cel handlu a statek okazuje sie ze czesciowo sie zaladował ale wraca sporowotem i próboje dalej sie ładować,
Wraca do portu macierzystego ale jako że menu handlu dla danej nitki sie zmienilo to i nie wywala w porcie zawartości tylko załadowany płynie do portu w celu handlu. Do handlu nie dochodzi bo oczywiscie STATEK JEST ZAŁADOWANY!
Jestem wściekły z tego powodu i mam nadzieje że naprawią to patchem szybko.
Statki i proces wykrywania linii brzegowej i optymalnego toru pływania to też koszmar.
Bitwy morskie kończą się często na niekorzyść bo twój statek dostał #!$%@? i zapomniał że jest #!$%@? 40 masztowcem mogącym #!$%@?ć Hiroshime jedną salwą i dostaje w #!$%@? od kutra z rybami. ehh...
Denerwuje też fakt że mieszkańcy są tak bardzo przywiązani do "DÓBR WYMAGANYCH" jak zabraknie ci jednego towaru to nie potrafią zdywersyfikować swojego menu dóbr tylko #!$%@? robią #!$%@? strajk i sie wyprowadzają bo zabrakło #!$%@? maszyn do szycia (przykład). Nierealistyczne podejście i frustrujące.

Gra jest jednak PRZEPIĘKNA, i CUDOWNIE udźwiękowiona. Ciężko jednak się gra z tak przykrymi bugami.
Najważniejsze że są naprawialne.

TO jak żyją miasta jest absolutnie fenomenalne, chce się poprostu zoomować i oglądać co sie dzieje.
Na ULTRA grafice, gra wystrzeliwuje z butów graficznie. Absolutne fenomenum!

P.S Pytanie do was. W jaki sposób przejmuje się obce wyspy? Kupując w nich akcje? Jak sie kupuje akcje?

#pcmasterrace
32GB RAM dla tej gry to chyba optimum.
RTX 2080 w OC, 5.1Ghz
1440p Wszystko Ultra AAx8
45fps w Gęstej zabudowie xD

#gry #grystrategiczne #recenzja
#anno1800 #anno
Shewie - Apropo samej gry, na początku wydawało mi się że jest praktycznie perfekcyjn...

źródło: comment_paPs746h1zWFLGpyEWnh84VzgtVQHuk8.jpg

Pobierz
  • 9
@Shewie to ja wiem ale cieszę się gra w ogóle działa. Czasem denerwuje czas ładowania do nowego świata ale co zrobić. Gra jest warta tych nerwów. Pierwsze anno jakie gram i bardzo fajna.