Wpis z mikrobloga

@motaboy: Dobrze wytłumacze Ci, jeden użytkownik czyli jedna osoba ma prawo jednego głosu. W przypadku posiadania większej liczby(kont) nagle taki uzytkownik zyskuje większą nieregulaminową siłe.
Normalna osoba bez avatara w tęcze za multikonto wędruje na perm liste czyli dożywotniego bana. Proponuje przejrzeć wpisy tego ordynarnego trolla gimboateisty, takie wlasnie osoby psują serwis wykop.
Dobrze wytłumacze Ci, jeden użytkownik czyli jedna osoba ma prawo jednego głosu.


Jakiego, kufa, "głosu"? W czym? W ankietach?

W przypadku posiadania większej liczby nagle taki uzytkownik zyskuje większą nieregulaminową siłe.


Pie^lenie. Idiotyzm i tyle.

Normalna osoba bez avatara w tęcze za multikonto wędruje na perm liste czyli dożywotniego bana.


Idze - bzdury.. Za multikonto na chyba 6 kont w tym jedno chyba 5 czy 6 letnie dostałem bana na dwa tygodnie
@motaboy: Głos na portalu wykop= wykopywanie znalezisk/plusowanie wpisów.
Manipulacje są szkodliwe.
Dostałeś bana na 2 tygodnie? Używałeś tamtego konta plusując/wykopując te same treści co na głównym? Dziwna sprawa albo układ poszedł z twojej strony pisząc do supportu jak to ci zależy na twoim 10 letnim koncie.
Nie widze w twoich wpisach politycznych treści tak samo brak wykopywania ideologicznie znalezisk może to miało wpływ. Przy bardziej politycznych użytkownikach są permy.
Dostałeś bana na 2 tygodnie? Używałeś tamtego konta plusując/wykopując te same treści co na głównym? Dziwna sprawa albo układ poszedł z twojej strony pisząc do supportu jak to ci zależy na twoim 10 letnim koncie.


@TotalitarnyTotalizator: Moje konta w ogóle nie wchodziły ze sobą w interakcję. Nigdy. Używałem ich sobie głównie do śmieszkowania i zabawy w baity. :-)

Nie dyskutowałem w ogóle z moderacją na ten temat. Dostałem bana, a potem
Przy bardziej politycznych użytkownikach są permy.


@TotalitarnyTotalizator: Dyskutuję sobie politycznie i nawet czasami ostro. W obie strony, bo jestem dziwnym i wrednym typem, któ®ego trudno zaszufladować do jednej opcji ze wszystkim. Zdaża się nawet że ku^wami rzucam, lub nazwę kogoś idiotą, debilem, lub sku^wysynem bez wykropkowania liter. :-)
@motaboy: Ciekawy przypadek ,,Użytkownik zbanowany permanentnie za multikonto". Chyba, że twoje wpisy to teraz bait(bo ktoś próbował ci zrobić psikusa tworząc pseudo multikonta o takich loginach i to tamten troll zebrał bana)
Ciekawy przypadek ,,Użytkownik zbanowany permanentnie za multikonto". Chyba, że twoje wpisy to teraz bait(bo ktoś próbował ci zrobić psikusa tworząc pseudo multikonta o takich loginach i to tamten troll zebrał bana)


@TotalitarnyTotalizator: Przecież ci napisałem jak to było - oprócz tego z którego piszę miałem jeszcze trzy o ile dobrze pamiętam. Tamte zostały zamknięte permanentnie, to dostało bana chyba na dwa, albo trzy tygodnie. Po czym założyłem sobie od razu tego