Wpis z mikrobloga

@_komentator_: jedynie Kapeli się zgadza. Dwóch pozostałych to odpowiedz na urojenia prawactwa o symbolice tego pożaru. Cytat TVN z relacji na żywo jest umieszczony w takim otoczenia i ma sprawiać wrażenie, ze TVN bagatelizował i kpił z pożaru.

Ja wiem, ze prostym umysłom ciężko zrozumieć jak działa manipulacja. Ale to dlatego ciagle oglądasz TVPiS i wchodzisz na pisowskie tuby propagandowe
  • Odpowiedz
@_komentator_: oczywiście ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak napiszesz, ze Żydzi roznoszą tyfus i narysujesz ładny obrazek diabła to tez żadnej manipulacji nie będzie. Znajdziesz przecież gdzieś na świecie dwóch Żydów co mieli tyfus. Manipulacja byłaby wtedy gdyby nie istniał żaden Żyd roznoszący tyfus prawda?
  • Odpowiedz
ty już nigdy nie zrozumiesz pewnych rzeczy i na zawsze pozostaniesz prostym chłopkiem targanym emocjami i wodzonym prostymi hasłami


@ZaplutyKarzelReakcji: to oświeć mnie wielki mędrcze gdzie tam manipulacja. A może wielki mędrzec nie potrafi zrozumieć co to manipulacja? Wydaje się, że to typowa przypadłość dla lewaków, niezrozumienie terminów.
  • Odpowiedz
@_komentator_: przecież napisałem gdzie jest manipulacja. Zestawia się wypowiedz błazna, który kpi z pożaru z wypowiedziami osób, które kpią z urojeń prawactwa i z wypowiedzią kogoś kto live nie kpił z pożaru tylko go komentował. To ma sugerować, ze wszyscy kpią z tej tragedii
  • Odpowiedz
Zestawia się wypowiedz błazna


@ZaplutyKarzelReakcji: no ale ktoś tego błazna na wizję zaprosił, ktoś go o to zapytał, przecież nad tym co jest emitowane czuwają ludzie. Stacja bierze za to odpowiedzialność.

kpią z urojeń prawactwa


@ZaplutyKarzelReakcji:
1. Prawactwo to termin wymyślony przez was, lewaków i nie występuje w słowniku
2. kpią z jakich urojeń? Że katedra się spaliła?
  • Odpowiedz
@BezSpodni: wypowiedź Biedronia wyciągnięta z kontekstu. Tutaj całość:

Niektórzy stwierdzali m.in., iż jest to symbol „upadku chrześcijaństwa”. – Kilka lat temu palił się Most Łazienkowski. Czy to jest symbol upadającego przemysłu łazienkowego? – pytał polityk.

– Kilka lat temu palił się Most Łazienkowski. Czy to oznacza, że płonący Most Łazienkowski jest symbolem upadającego przemysłu łazienkowego? To jest głupie. Paliła się największa świątynia muzułmańska w Jerozolimie. Tego samego dnia, w tym samym
  • Odpowiedz
no ale ktoś tego błazna na wizję zaprosił, ktoś go o to zapytał, przecież nad tym co jest emitowane czuwają ludzie. Stacja bierze za to odpowiedzialność.


@_komentator_: no jeśli twoim zdaniem Jasia Kapelę można nazwać "ekspertem TVNu", bo go czasem zapraszają, to równie dobrze można tak nazwać np. Janusza Korwina-Mikke albo dowolnego posła PiSu. Przecież ich też TVN zaprasza!
  • Odpowiedz
była wypowiedź czy nie? Manipulacja jest wtedy, gdy podajesz nieprawdziwe informacje, tu wszystko się zgadza.


@_komentator_: Marian Kowalski powiedział kiedyś coś takiego:

Zawsze byłem, jestem, i będę pedałem!

https://youtu.be/EtqsWhHpZog?t=54

Teraz powiedz mi proszę, na czym polega manipulacja. Potem zastosuj to samo działanie do wypowiedzi Biedronia. Wierzę w Ciebie, że to potrafisz.
  • Odpowiedz
@_komentator_: wszystko wyrwane z kontekstu. Oprócz tego lewackiego dzbana oczywiście.

Szczerba odpowiedział na tweeta jakiegoś katola, który sugerował że to znak i szukał odpowiedzi na pytanie, dlaczego upada kościół. Biedronia wypowiedź to już w ogóle wyrwane z dłuższego kontekstu.
  • Odpowiedz