Wpis z mikrobloga

@n3sta: Tak ciężko zrozumieć, że uczenie to pasja? Jak się ma 20lat myślisz a co tam będę robić to co lubię, pieniądze nie są najważniejsze.
Jak masz 35-40 lat myślisz Kurcze lubię swoją prace szkoda, że mi nie płacą za to i wszyscy mną pomiatają.
Później już zostaje tylko frustracja i brak chęci. Patrzysz na dzieciaki i myślisz #!$%@? zmarnowałam swoje życie. Już nie pamiętasz,że to kiedyś była pasja
Tak ciężko zrozumieć, że uczenie to pasja? Jak się ma 20lat myślisz a co tam będę robić to co lubię, pieniądze nie są najważniejsze.

Jak masz 35-40 lat myślisz Kurcze lubię swoją prace szkoda, że mi nie płacą za to i wszyscy mną pomiatają.


@Paula_pi: A myślisz, że dla mnie praca to pasja? Praca to jest miejsce zarabiania pieniędzy, a nauczyciele to nie są małe dzieci, żeby ich niańczyć tylko dlatego,
co masz na myśli, że nie potrafili się ogarnąć?


@Paula_pi: Wybierając kierunek studiów i taki, a nie inny zawód. To nie jest tak, że zarobki nauczycieli pogorszyły się w ostatnim czasie. Od dawna są na podobnym poziomie. Skoro wybrali zawód nauczyciela, to powinni wiedzieć, z czym to się wiąże.
Niestety takie mamy czasy, że się każdy sam musi zatroszczyć o swój los.
@n3sta: Jak można nauczyciela w szkole nazywać profesorem ? Trochę ich ego boli, Większość z nich jest jedynie na poziomie magistra, trochę im nauczanie na ego wjeżdża, Nigdy nie nazwał bym kogoś profesorem jeżeli nie ma takie stopnia, żeby zostać profesorem trzeba poświęć pół swojego życia na nauke a nie 5 lat... Strasznie mnie to wkuriwa. Próba wywższania sie nauczycieli , i typowe podejście bo nam sie należy i #!$%@?.