Wpis z mikrobloga

@cyberpunkbtc: Co do usprawiedliwiania gościa bo nie zrobił ICO. Nie mógł zrobić świeżej waluty z czystym blockchainem, bo tylko waluty kontynuujące blockchain BTC mogą rywalizować o pozycję prawdziwego Bitcoina. To standardowa praktyka nawet w szitach.
  • Odpowiedz
@Manah: Bo wszyscy za binance nagle jadą na SV. Taka moda wśród krypto się zrobiła. Jeszcze Cz. jest bohaterem bo zdelistował SV. Szkoda że nie był taki cool jak Binance jako jedna z pierwszych giełd listowała SV. Wtedy im nie przeszkadzał? Binance bardzo pomogło to wypromować. Jaki dobry PR ma Cz dzięki temu. Już nawet Kraken to dostrzegł i też delistuje. Taka żałosna moda na hejt tego gówna się zrobiła.
  • Odpowiedz
bo tylko waluty kontynuujące blockchain BTC mogą rywalizować o pozycję prawdziwego Bitcoina. To standardowa praktyka nawet w szitach.


@Manah: Dzięki za info. Tylko co mu z tej rywalizacji jak nie miał zbyt wielu BCH żeby po forku mieć SV? Ty naprawdę myślisz że jemu chodziło o jakąś rywalizację i że myślał że mu się uda? Wielu dzbanów uwięziło że to satoshi, mógł równie dobrze na tej samej zasadzie zrobić nowego
  • Odpowiedz
@cyberpunkbtc: Nie wiem, nawet nie śledzę tego cyrku. O tej dramie z Twittera dopiero wczoraj coś poczytałem. Pytaj autora gierki czemu tam nie ma Vitalika na przykład. I ogólnie bo nie zdążyłem edytować tamtego, gdyby wystartował z ICO to raczej nie miałby takiego wsparcia giełd. Świeża moneta byłaby warta jeszcze mniej niż BSV teraz. Craig robiąc forka zamiast ICO kierował się jedynie swoim interesem.
  • Odpowiedz
Co do usprawiedliwiania gościa bo nie zrobił ICO. Nie mógł zrobić świeżej waluty z czystym blockchainem, bo tylko waluty kontynuujące blockchain BTC mogą rywalizować o pozycję prawdziwego Bitcoina.

gdyby wystartował z ICO to raczej nie miałby takiego wsparcia giełd.


@Manah: Sorry ale to jest twoja naiwność. Kim jest Craig? Kompletnie nikim, jest znany jedynie z tego że podaje się za Satoshiego w co wierzą tylko zielonki krypto. Według tego co mówisz to dlaczego jakiś BTC diamond i masa innych forków BTC nie miała takiego wsparcia giełd?

Twierdzenie że jemu zależy na rywalizacji z BTC jest niesamowicie naiwne. Ty uważasz że Craigowi o to chodziło? No #!$%@? to się trzyma kupy tylko przy tym idiotycznym micie że to satoshi :D Ty myślisz że on wierzył że jego SV może
  • Odpowiedz
@cyberpunkbtc: No dobra ale zrobił ten fork więc po co? Ja nie będę drążył tematu, kiedy cały tag żył tym forkiem i kupował Bcash pod pompę, ja stałem z boku. Uznałem, że szkoda mojego czasu.
  • Odpowiedz
@Manah: Są dwioe mozliwości. Już na długo przed forkiem twierdziłem że przetrwaja oba BCH i będą dwie monety notowane. Wtedy wszyscy tu po mnie jechali bo wierzyli że one wojują na moc hashrate :DDDD
No i łykali że przetrwa jeden coin. Jak napisałem jeszcze przed podziałem że oba będą notowane i oba prztrwają to pawlo tu się ze mną kłócił i było to dla niego niemożliwe.

Kto na forku zyskał? Bitmain, bo miał ponad 1mln BCH. Po porku miał ponad milion BCH i ponad 1 mln SV :D

Druga mozliwość to promowanie sie tym fdorkiem. No bo nagle tysiące gimbusów usłyszały o Craigu, gdzie na tydzień przed forkiem nawet nie wiedzieli kim
  • Odpowiedz
@Manah: Nawet gdyby miał SV tzn że miał je przez to że miał bcasha. Więc co mu dawał fork? Już miał BCH. Co mu to da że nawet i by pokonał BCH i zajął jego miejsce? Co? Zamieniłby jednego coina na drugiego? No przecież rozumiesz na czym polega fork. I to mnie właśnie w tym #!$%@?. Ludzie nie zastanawiają się kompletnie nad najoczywistszymi kwestiami.

Nieważne czy miał w #!$%@? BCH
  • Odpowiedz
@Manah: Ten chłop nie miał pieniędzy i #!$%@?ł ze swojej Australii przed podatkami. Był totalnym bankrutem. Zaczął robić karierę na zasadzie McAfee, który dorobił się na tym że głośno krzyczał o krypto i gadał że zeżre swojego #!$%@?. Poskutkowało z McAfee, tak samo poskutkowało z Craigiem. Jeszcze Jihan go przygarnął bo fajnie było mieć "Satoshiego" po swojej stronie żeby promować BCH.
  • Odpowiedz