Wpis z mikrobloga

@Rastaul13: NIE RÓB TEGO.NIE RÓB TEGO.NIE RÓB TEGO.NIE RÓB TEGO.NIE RÓB TEGO.NIE RÓB TEGO.NIE RÓB TEGO.NIE RÓB TEGO.NIE RÓB TEGO.NIE RÓB TEGO.NIE RÓB TEGO.NIE RÓB TEGO.NIE RÓB TEGO.NIE RÓB TEGO.NIE RÓB TEGO.NIE RÓB TEGO.NIE RÓB TEGO.NIE RÓB TEGO.NIE RÓB TEGO.NIE RÓB TEGO.NIE RÓB TEGO.NIE RÓB TEGO.NIE RÓB TEGO.NIE RÓB TEGO.NIE RÓB TEGO.NIE RÓB TEGO.NIE RÓB TEGO.NIE RÓB TEGO.NIE RÓB TEGO.NIE RÓB TEGO.NIE RÓB TEGO.NIE RÓB TEGO.NIE RÓB TEGO.NIE RÓB TEGO.NIE
  • Odpowiedz
  • 7
Zupełnie nic nie znaczący mirek z wypoku przemówił! RHCP pedalski, ale hehe ich troje nie jest hehe pedalskie. Beczka śmiechu.
  • Odpowiedz
@Rastaul13:
Minimum studia.
Studia zazwyczaj mają swoje minimum.
Zarówno taki jak i 3x bardziej skomplikowany w większości studio we Wrocławiu zrobisz za te samą kwotę 200-250 zł.
Jest to spowodowane tym że samo tatuowanie to tylko cześć procesu - rozmowa z klientem, przygotowanie szablonu, ciała, uzgodnienie miejsca, przygotowanie materiałów, potem czyszczenie sprzętu, zdejmowanie folii ze sprzętu itp.
To wszystko zajmuje czas.
Dlatego takie proste tatuaże lepiej robić trzy na raz
  • Odpowiedz
  • 22
@Soczi @Shodan56 @deryt Dzięki Panowie że normalne odpowiedzi :) A co do reszty komentarzy to XD. Ważne, że mi się podoba i ma dla mnie jakieś znacznie. Kompletnie obcym i nic nie znaczącym mi osobom z wypoku nie musi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Rastaul13:
Jeśli masz czas to możesz też się rozejrzeć za praktykantami.
Zrobienie prostego wzoru (same kreski bez cieniowania) od kalki nie jest skomplikowane, wiec jeśli będzie to uważnie robił to i praktykant da radę. Tylko może być praktykant, ale dobre studio. Jak dobre to praktykanta dopuszczą jeśli będzie gotów.
Ja mam dwa małe robione przez różnych praktykantów za pół ceny (100 pln przy minimum studia 200 pln) i jestem bardzo
deryt - @Rastaul13: 
Jeśli masz czas to możesz też się rozejrzeć za praktykantami.
...

źródło: comment_tv6eHSZLizI2sjlNAe3n6HtM91oXHeOb.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz