Wpis z mikrobloga

Ile po wybielaniu zębów nakładkowo z specjalnie robionymi nakładkami i stosowaniu żelu philips zoom nite white muszę stosowac białą diete? Bo nie wiem czy to tylko kwestia 1-2 dni czy meczyc mam sie kolejne tygodnie xD Nie ukrywam, ciezko mi bo staram sie zdrowo jesc i tanio i nie mam juz pomyslow co jesc niz jakies kasze z smietana i kalafiorem xD

#dentysta #stomatologia #zeby #pytanie #rozowepaski bo one wiedzą
  • 7
  • Odpowiedz
@Socah: dobrze ale ja mam wyjatkowe zolte zeby wiec u mnie to kwestia po prostu troche ich rozjasnienia. Kiedys sie nie dbalo i teraz mimo regularnego mycia soniczną nic sie nie poprawia, tak jakby szkliwo juz cale zolte bylo. To jest dobre dla tych co maja w miare biale/szare zeby i chca miec jeszcze troche lepszą biel. Jak ktos ma zolte, to nagle bialych nie dostanie :P
  • Odpowiedz
@Socah: tak, jesli chodzi o kamien, to jak regularnie myjesz zeby to zdecydowanie redukuje

mi tez szybko kamieniem zarastaja

tylko ze szczoteczka kamienia duzo sie nie pozbedzie, musisz po prostu piaskowanie itd wykonac i potem dbac zbey nie narosło sie
  • Odpowiedz
@Skapiecalegolodupiec: Musisz sobie wyobrazić, że wybielanie "odwapnia" szkliwo - tj. je demineralizuje - szkliwo robi się porowate. Jeśli robi się porowate - łatwo dostają się tam różne barwniki, które w te pory wnikają i ciężko je potem usunąć. Musisz dać trochę czasu szkliwu na to, żeby się częściowo zremineralizowało, czyli "dowapniło" - żeby pory się zmniejszyły i szkliwo było mniej narażone na te przebrawienia. Ale na to trzeba czasu -
  • Odpowiedz