Wpis z mikrobloga

@zarroc: to chyba kolego w lapkach dziesięcioletnich bo już nawet w zasilaczach od dużych urządzeń wielofunkcyjnych nie spotkałem odpinanych kabli. Większość teraz to są małe i lekkie ładowarki. Przynajmniej taki kabel jak ty wrzuciłeś to się nie spotkałem. Może takie ładowarki jak do maca albo jakieś na usb-c odpinane, ale z takim kablem to wątpię :p
  • Odpowiedz
@piotr414: mam na codzień styczność z nowymi laptopami i używane są zarówno koniczyny, jak i kable do desktopów dla 200+W. Chociaż lenovo z niższej półki ma zasilacze jak wyżej, ale nigdzie sie model nie przewinął xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@KapitanJaszczurka: a kabel sieciowy nie jest odpinany od ładowarki? Często to są kable ze standardową wtyczką, np. typu "koniczyna".
W każdym razie jeśli się odpina to lepiej kabel niż przejściówkę.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@DywergencjaRotacji: kupie dzisiaj. Czyli jakakolwiek przejsciowka da rade?

@KapitanJaszczurka: te gówno przejściówki za złoty pińdziesiont to loteria. W najlepszym razie się rozpadną po trzech użyciach, w gorszym coś się zjara.

Patrz mój komentarz powyżej. Kabel będzie niewiele droższy niż przejściówka, a będziesz mogła używać oryginalny zasilacz bez dopinania żadnych #!$%@?ów.

No chyba, że kabel sieciowy się nie odpina od zasilacza wtedy dupa i trzeba się ratować przejściówką.
  • Odpowiedz