Wpis z mikrobloga

Hej!
Tak się zastanawiam czemu tak właściwie przeżywacie, że jakaś laska odrzuca Was ze względu na wzrost, bądź żywi do Was z tego tytułu jakąś odrazę?
Przecież to doskonały sposób na odsianie najbardziej pustych i bezwartościowych dziewczyn, wręcz bezwysiłkowy ;)
Co Was obchodzi zdanie totalnie obcej osoby na Wasz temat? Niech sobie myśli co chce, to jak na Was to wpłynie, to Wasz wybór.

I żeby nie było, że nie wiem o czym mówię, to sam mam 168 cm w wieku 25 lat, więc raczej nie urosnę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Peace!

#przegryw #wzrost
  • 16
@goodidea: Nieprawda xd Jakby tak było, to nie byłbym w swoim życiu w trzech związkach, w tym jednym 7-letnim. Nie miałbym relacji fwb (krótka była, ale byłą xd). No i ostatecznie nie kręciłbym teraz z kolejną fajną dziewczyną. Wiele jest w głowie, cumplu. A wykop, niestety, niszczy postrzeganie świata.

@Ryonnen: Nadrabiasz poczuciem humoru ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
@kapustnik: No tak to nie działa, to nie ja je odsiewam, to one odsiewają mnie. Mój wygląd nie jest w mojej głowie tylko na mojej głowie i całym ciele, a wyglądam jak taka zdeformowana pokraka że jestem nieatrakcyjny dla 100% kobiet na całym świecie (a nawet jeśli by to było 99% to #!$%@? z tym, szansa że spotkam taką dla mnie jest tak znikoma że właściwie nie istnieje).
@ArafSlow: Z mordy to ja jestem tak chyba 7/10. W sumie to nie wiem, bo nie akceptuję do końca tej durnej skali xd
Jedyne czym mogę nadrabiać, to charakter, bo nie zarabiam też jakoś mega dużo. Teraz obecnie nic, żyję z oszczędności, bo ruszam z własnym biznesem.
Jestem wyluzowany, pewny siebie, wiem czego chcę i wiem jak chcę żyć. Rok temu byłem zupełnie inną osobą i wtedy powodzenie było zerowe.

@
@PeknietaMorda: Mając ten sam wygląd rok temu miałem powodzenie wynoszące 0. Najgorszy okres w moim życiu. Borykałem się wtedy z najcięższym etapem mojej depresji z którą zmagałem się od 17 roku życia (patologia w rodzinie i to w #!$%@?, to główna przyczyna).
Charakter to coś co Cię wyróżnia, ale nic Ci nie da jeżeli na starcie jesteś odrzucony. Jednakże może spowodować odrzucenie drugiej osoby nawet jeżeli jesteś przystojny. Mam takiego ziomeczka,