Wpis z mikrobloga

gdy jako jedyny nie oglądasz telewizji


@pestis: najlepsi to sa ludzie, ktorym juz sie kilka razy mowilo, ze nie wie sie o czym gadaja, bo nie masz telewizji, ale oni i tak od czasu do czasu wrzucaja jakies info zwiazane z jakims programem/serialem jakby to byla dla wszystkich oczywistosc, a ty ni #!$%@? nie wiesz o co mu idzie xD
  • Odpowiedz
@karo0o0: mój różowy to katuje, ja skończyłem oglądać po 2 odcinku. Dlaczego? Bo zaczęło się jak zwykle. Jak leciał pierwszy sezon to jeszcze nie mieszkałem z różowym. Obejrzeliśmy dwa odcinki i było późno więc spadałem do siebie na chatę. Miała nie oglądać kolejnych i mieliśmy kontynować wspólne oglądanie następnego dnia po pracy. Oszukała mnie obejrzała jeszcze trzy odcinki. Stwierdziłem, że mam to w dupie. Czasami jakieś urywki obejrzę, ale fanem nie
  • Odpowiedz
@alcest Jak lubisz klimaty the Vikings a serial cię zmęczył swoją byle jakością to poleca The Last Kingdom na Netflix. Perełka o której niewielu słyszało. Zwłaszcza sceny bitew.
  • Odpowiedz
@karo0o0: Nudzi mnie w ogóle wszelakie fantasy, nie klei się to do mnie po prostu całkowicie. Zaskoczył mnie w sumie fenomen i skala popularności tego zjawiska, które eksplodowało tak wraz z początkiem milenium i trwa już dość długo.
  • Odpowiedz
@poelo ja mam ten problem, że nikt z moich znajomych nie ogląda i nawet nie mam z kim podyskutować o odcinku xD

Ja mam ten problem ze nie mam znajomych...
  • Odpowiedz