Wpis z mikrobloga

Chociaż, jak sam twierdzi, jest prześladowany.


@M1r14mSh4d3: oni zawsze są prześladowani, w tym problem. Inni nie mogą mieć innego zdania niż to jakie oni mają widzimisię aktualnie pod baniakiem, bo to już "zbrodnia", ale jak sami kradną i oszukują to są prześladowani. Syndrom ofiary czy co? Kraść się nie da i problem? xD
  • Odpowiedz
@Kaczypawlak:
1. Gość walczył z mową nienawiści w polskim internecie
2. Europa zachodnia walczy bardzo bardzo mocno z mową nienawiści
3. Europa zachodnia uważa, że polskie sądy stały się zakładnikiem jednej partii z 'plusowym' programem
4. Sąd, który stracił w oczach Europy Zachodniej status niezależnego, skazał człowieka, który walczył o ideały reprezentowane przez Europę Zachodnią
5. Jak myślisz, po czyjej stronie staną państwa Europy Zachodniej poproszone o azyl?
  • Odpowiedz
@przemek89x: założył gównoportal czy coś i tylko spamował do prokuratury, kradł kasę a potem zdziwko. Niezłe dzbany by mu musiały dać ten azyl xD Stefan Michnik też prześladowany, jak łamał prawo PRL a potem zdziwiony, że mogą go skazać xD
  • Odpowiedz
@BrokenMagicalTibia: ajajaj nie chcę z Tobą kłócić, porostu poczekajmy kilka dni na rozwój wypadków. Zresztą to wy- prawa strona, uważacie zachód za zdemoralizowany, więc nie wiem skąd nagle wasza wiara w szlachetność zachodnioeuropejskich państw.
  • Odpowiedz
@Kaczypawlak: ja osobiście nie mogę się doczekać aż zacznie nami rządzić ktos ogarnięty i już wszystko jedno czy będzie to prawak czy lewak byleby nie zdobywał popularności poprzez prowadzenie gówno wojenki polsko-polskiej.
  • Odpowiedz