Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki potrzebuje Waszej pomocy, porady
Dostałem ostatnio propozycje pracy dla jednego z przedstawicieli sieci komórkowych. Praca jako account manager - doradca klienta biznesowego. Praca nie jest bezpośrednio u przedstawiciela sieci tylko w firmie subagencyjnej a dokładnie w firmie Emero Group. Po rozmowie naobiecywane złote góry i wielkie możliwości. Tylko jeden problem a w sumie dwa. Po pierwsze w grę wchodzi opcja zatrudnienia b2b i system prowizyjny czyli realizując 100% planu Mozeaz zarobić 9-10 tysięcy a możesz nie zarobić nic.

Aktualnie jestem na umówię o pracę. Miesięcznie wyciągam między 3000-3700 chodź zdarzają się miesiące gdzie mam 4 z przodu. I teraz pytanie do Was co byście zrobili na moim miejscu? A może ktoś z Was pracował w tej firmie i ma jakieś doświadczenie może coś o niej powiedzieć. Przeglądałem GoWork jest tam tylko kilka opini i większość negatywnych. Ale gdybym kierował się tylko goworkiem to bym w obecnej firmie nawet nie podjął współpracy.

#kiciochpyta #pracbaza #praca #emero #orange #b2b
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@GumaMambaPl: taka praca na b2b w handlu ze zlotymi gorami jest ekstremalnie trudna, szczegolnie u podwykonawcy- pozyskiwanie biznesowych klientow to droga przez meke i o ile nie jestes magikiem sprzedazy ktory w dodatku ma kontakty w duzej ilosci firm, to zapomnij o dobrym wyniku. Sam dlugo pracowalem sprzedazy w tym na kierowniczych stanowiskach dosyc wysoko i dalej jestem z tym powiazany, wiec nie mowie z pozycji internetowego eksperta :D

  • Odpowiedz