Wpis z mikrobloga

#worldofwarships Ciekawy wykres pokazujacy liczbe bitw randomowych rozegranych w pierwszych kwartalach poszczegolnych lat. Ciekawe coz sie wydazylo na przelomie 2018/2019 ze pierwszy kwartal 2019 ma najmniej rozegranych bitw od 2016. Hym hym hym gdybysmy tylko wiedzieli co to jest pewnie dalo by sie ta gre uratowac...

@WG_Lumberjack: jakis komentarz?
LosB - #worldofwarships Ciekawy wykres pokazujacy liczbe bitw randomowych rozegranych...

źródło: comment_43HViRSi7f6IesIX16LanRaboWvpfqMG.jpg

Pobierz
  • 5
Hym hym hym gdybysmy tylko wiedzieli co to jest pewnie dalo by sie ta gre uratowac...


@LosB: Pewność siebie developera, że wszystkie zmiany są dobre. Różnica między Azją a NA jest zaskakujące, nie dziwię się że WG teraz inwestuje w te swoje anime czy jak to się tam zwie aby odbudować sobie tam pozycje, tfu
@LosB paradoksalnie sam gram niezbyt często bo jestem zmęczony tymi wszystkimi nowościami i gonitwą za nadrabianiem zaległości po kilku dniach nieobecności. Obecnie gra wynagradza naprawdę wytrwałych grinderów. Zastanawiam się nad skończeniem gry w ogóle.
@LosB: trochę to smutne, że tak fantastyczna produkcja nagle zaczyna być mało grywalna, kiedyś uwielbiałem grać w wowsa, mogłem tak całymi dniami, a nawet nocami, co może potwierdzić kilka osób. Obecnie zagram może ze 3 razy w miesiącu. Teraz pogrywam częściej w okręty WT, zajebiście się bawię szczególnie kutrami torpedowymi, jest power yeahh(ʘʘ)
@RUNDMC: Smutne to to że Devsi widzą że coś się ludziom nie podoba, wprowadzają to i tak bo przecież wiedzą lepiej, coraz więcej ludzi odchodzi od randomow na rzecz coopow/rankedow/klanówek. Ale WG dalej nie widzi w tym problemu...