Wpis z mikrobloga

Bartosz 21 Warszawa

Zgłoszenie nr 492 z dnia 2019-04-14 14:10:12

Imię: Bartosz
Wiek: 21
Miejscowość: Warszawa
Kim jestem?
Hej, mam na imię Bartek, jest studentem na politechnice Warszawskiej oraz pracuje ale serwisie terenowym. Mam 21 lat i uznałem że czas wreszcie występowała piękna osoba od strony płci pięknej.

Wygląd
Prawie dwa metry wzrostu, brunet oraz zielone oczy. Z racji mej pracy muszę się prezentować u klienta więc dość często jestem ubrany szykownie . Jestem nawet dobrze zbudowany i dużo ćwiczę.

Zainteresowania
Interesuje się motoryzacja, elektronika, kulturą, historią innych krajów oraz lubię podróże.

Czego oczekuję?
Prostego związku w którym obie połówki się angażują, patrząc się na nią chce się czuć jakby to znów było moje pierwsze spotkanie z nia. Chwile spędzone z nią żeby były ciekawymi elementami mego życia codziennego.

Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?
Wspólne śniadanie, długi spacer z psem, Mike spędzony czas przy telewizorze oglądając serial który nam przypadnie do gustu, zakończenie dnia to wspólna kolacja przy świecach.
Alternatywnie wyjazd na jeden dzień do innego miasta bądź państwa i wspólne zwiedzanie.

Stosunek do ślubów, dzieci, używek.
Jeśli chodzi o mój stosunek jest bezproblemowy
Na dzieci i ślub to jest trochę za wcześnie ale nie jest to dla mnie minus. Używki bezproblemu.

Ciężko coś tu więcej mówić o sobie.
Lubię dobre jedzenie, ciekawe miejsca, czytam książki i majsterkuje od czasu do czasu.

Kliknij tutaj jeśli zainteresowało Cię to ogłoszenie

Kliknij tutaj jeśli chcesz umieścić własne ogłoszenie

Kliknij tutaj jeśli chcesz przejrzeć listę wszystkich uczestników

#mirabelkaszukamirka < tag z ogłoszeniami kobiet
#mirekszukamirabelki < tag z ogłoszeniami mężczyzn
#mirekszukazonywarszawa < tag z ogłoszeniami tego miasta

#mirekszukazony

MirekSzukaZony - Bartosz 21 Warszawa

Zgłoszenie nr 492 z dnia 2019-04-14 14:10:12

I...

źródło: comment_TvVc5i37mqOpmhPwCTq7vEMs8E5wPDby.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz