Wpis z mikrobloga

Hej, dawno tu nie pisałem, ale już wracam z czymś nowym. A dokładnie to moja matula i jej kolejna praca. :)
Miałem to w sumie wstawić parę dni temu bo dostałem ten haft na ostatni mecz Juve z Ajaxem, ale wypadło mi z głowy (praca, itd.). Więc wstawiam dziś. Dla tych co nie kojarzą/nie interesują się piłką nożną - na hafcie mamy małą zebrę, która oczywiście jest symbolem klubu, a obok herb Juventusu (tak, zaraz mi powiecie ALE MAT, JUVE TERA MA INNY). No nic nie poradzę, ona zaczęła ten haft kilka miesięcy temu, a sama pewnie po wpisaniu w google frazy "Juventus herb" zobaczyła ten najpopularniejszy i tak wyszło, skąd moggła wiedzieć, że teraz jest inny. Mimo tego, ja się bardzo ucieszyłem, a ten zielony na żywo wygląda o wiele lepiej, na fotce tu wyszedł troszkę sraczkowaty. :P Dzisiaj tak ze znakiem wodnym bo mama postanowiła, że teraz swoje prace będzie wrzucać jedynie w ten sposób (nie uwierzycie, ale na grupach osób zainteresowanych haftami na FB te baby potrafią przywłaszczać sobie czyjeś prace, itd. xD). Do końca miesiąca powinna być z tego poduszka.

#haftymojejmamy #juventus #pilkanozna #prezent #pixelart #tworczoscwlasna #obrazy #chwalesie zdolną mamą
mat1989 - Hej, dawno tu nie pisałem, ale już wracam z czymś nowym. A dokładnie to moj...

źródło: comment_KYtdRx1Sz8eA5ilTwQPPqHjiqeRgGywN.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz