Wpis z mikrobloga

Hej, od jakiegoś czasu jest czatkowy serwer Minecraft na którym sobie gramy i stawiamy kloce ( ͡° ͜ʖ ͡°) troche nas tam już jest ale im więcej tym weselej.

Aby wejść potrzebujesz najnowszego Minecrafta w wersji 1.13.2 i to w sumie tyle.

IP Serwera to jaklocek.pl
Mamy też dynmape do podglądania co sie dzieje na serwerze http://jaklocek.pl:8123

Po wejściu na serwer trzeba założyć konto komendą /register hasło hasło
Przy każdym następnym logowaniu zalogować się na serwerze komendą /login hasło

Oczywiście jakieś wymyślone na potrzeby serwera hasło ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Później można do mnie napisać na czacie żeby zweryfikować się że jest się z pancernika aby dostać range Pancernik.

Zapraszamy ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

#wonziu #minecraft #jaklocek
Navari - Hej, od jakiegoś czasu jest czatkowy serwer Minecraft na którym sobie gramy ...

źródło: comment_3ogaLMDw3rnSgAYf9IfVB2kS9UAuYUeu.jpg

Pobierz
  • 8
@Meferius: Możesz kopać gdzie chcesz z zachowaniem rozumu i godności serwera ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To nasz spokojny luźny czatkowy serwerek, staram się nie robić z niego publicznego serwera z surowym regulaminem. Każdy pilnuje innych.

Wprowadzamy sklepy graczy dla testu jak tylko zbudujemy galerie handlową, prace trwają.
@Navari: Jakiś czas temu zakupiłem wersje dla win 10. Ale wiedzę, że win 10 wersja ma aktualnie inną wersje. Wy macie już 1.13, u mnie 1.10. Rozumiem, że musiałbym kupić tę wersję java aby z Wami zagrać?