Wpis z mikrobloga

Siema.Szukam dobrej zew. karty sieciowej na usb 3.0 z wejściem RJ 45, ma pójść 1 Gb/s, obecnie mam Ethernet Gigabit Lan i cos nie gra ta karta,niby obsłuży do 1Gb/s ale nie pokazuje 500 Mbit/s które jest wykupione w abonamencie, u gościa z serwisu na lapku i jego karcie leci 600Mbit/s,odpiąłem moją i i podpiąłem na jego lapka to samo 200 Mbit/s. Cos konkretnego cena 150 zł max.
  • 3
  • Odpowiedz
@Rain-When-I-Dice: Chcę kupić dobrą zew. kartę sieciową do laptopa na usb 3.0 z wejsciem RJ 45, która uciągnie 1 Gb/s, mam neta 500 Mbit/s w umowie ,na mojej obecnej karcie Ethernet Gigabit Lan pokazuje 200 Mbit/s przewodowo, prosto ze skrzyneczki od światłowodu do karty sieciowej podpięte.Natomiast przewodowo ale przez router 300 Mbit/s pokazuje, jest to bardzo dziwne.Chociaż przez Dwupasmowy, gigabitowy router bezprzewodowy AC900 internet działa lepiej o wiele niż przez
  • Odpowiedz
@body87: Dodam iż w sumie to pokazuje tyle co pokazywało (prawie),ponieważ miałem na początku w umowie 100 Mbit/s,pokazywało 150-180 Mbit/s.Teraz pokazuje to 190-200 i czuję że net trochę lepiej działa, mimo to jest w umowie 500, to ma pokazywać 500 minimum, bo oni zawsze więcej podkręcają, coś jest nie tak chyba z moja kartą sieciową,która kilka miesięcy temu została kupiona i ma na niej leciec 1Gbit/s
  • Odpowiedz