Wpis z mikrobloga

Ej, wytłumaczcie mi coś, bo ja ni #!$%@? nie rozumiem. Jak się jest ateistą, to się nie wierzy w Boga, tak? To czemu poświęca mu się całe życie i wolny czas ?XD Ten gość skomentował post o sportowcu (który nie dotyczył religii) i cisnął mu za wiarę w Boga XD Jak można być taką amebą ? Przecież podobno religia to wolny wybor, tak?

Jak widać profil zacny

#gimboateizm #bekazateistow #4konserwy #neuropa #bekazlewactwa
źródło: comment_7yuRTnF7P4vM4klq70AN3ZDxQC2pi17B.jpg
  • 10
@Roger_Casement: Mam kolegę ateistę. Ochrzcił dziecko, bo chciała tego jego kobieta. Umiał się zachować w kościele, by uszanować innych. Na codzień ma to w dupie, nie czuje żadnego ucisku ze strony kościoła i chrześcijan. Żyje sobie jak chce, nikomu nie wadzi, nie wyrzykuje jakichś #!$%@? haseł na pikietach i szczerze to bardziej gardzi KODem niż środowiskami prawicowymi , choć uważa się za apolitycznego.

@up Nikt nikomu nie każe wierzyć, ale żyjesz
@gzres: Jesteś Agnostykiem, nie ateistą. To, o czym piszesz, to w 100 % agnostycyzm. Czyli: Nie można powiedzieć, że Bóg nie istnieje, ale nie mamy dowodów na to, czy istnieje. Nie doszliśmy do tego. Takie jest ich stanowisko w sprawie wiary.
@Wilczek03:

z doświadczenia wiem, że akcja budzi reakcję - jeśli temu kolesiowi tak przeszkadza religia, to pewnie miał do czynienia z silnym naciskiem z tym związanym. Może niedawno się uwolnił i dużo hałasu robi teraz.

Ja chociaż sporo w tematach religijnych się udzielam, to obecnie czasami zapominam że religia w tym kraju istnieje ;)